Bir Çiçek Seç Ve Kim Olduğunu Öğren

Ben kimim? sorusu zamanın başlangıcında başlayan ve tarih boyunca devam eden bir sorudur. Sokrates, Platon, Aristoteles ve dünya liderleri yüzeyde basit görünen bu soruyu sordular.

Kim olduğunu hiç merak ettin mi? Bu soruyu sana sorsam cevabın ne olurdu?

‘Ben kimim?’ sorusuna cevap vermek için kendinle daha derin bir düzeyde tanışmalısın. Çoğu zaman insanlar yaptıklarının (unvanların) içinde kaybolurlar. Bazıları unvanları tarafından tüketilirken, diğerleri kimliklerini kaybedip kendilerinden kopuyor. Bu, üzüntüye, motivasyon eksikliğine ve sadece yarısı bitmiş bir hayata yol açabilir.

Kim olduğunu bilmek, kendini kaptırdığın anlamına gelmez. Seni kendinin en iyi versiyonu yapar, kendin için bir olasılıklar dünyası açar ve öz-farkındalık ilişkilerinin gelişmesine yardımcı olur.

Sadece bir tane önemli kişi var ve o da sensin. Değerin var ve sen değerlisin. Kim olduğunun farkına varmak, kendini kabul etmeye ve takdir etmeye başlamana ve tam kapasitende güvenle çalışmana izin verecektir.

En sevdiğin çiçeği seç ve hayatta nasıl bir insan olduğunu keşfet.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Kim Olduğunu Öğren
1.Çiçeği Seçtin
Seçimin, hassas bir insan olduğunu gösterir. Sessizce kendin ve çevrendeki dünya hakkında düşünmeyi seviyorsun. İç dünyanda uyumu seviyorsun. Çevrendeki dünyaya üstünkörü bir bakış atamazsın. Gereksiz konuşmalarla zaman kaybetmektense belirli bir iş yapmayı tercih edersin. Arkadaşların bağlılığın için sana saygı duyuyor ve seni seviyor.
2.Çiçeği Seçtin
Sen adil, dengeli ve uyumlu bir insansın. Kendini hoş ve rahat hissettiğin yerde sadeliği ve doğal şeyleri tercih ediyorsun. Ailen ve arkadaşların seni sıcak ve sevgi dolu biri olarak görüyor.
3.Çiçeği Seçtin
Sen çok pragmatik bir insansın ve yeteneklerine çok güveniyorsun. Her durumda kendini her zaman kontrol altında tutarsın. Sorunları basit ve akılcı çözümlerle nasıl çözeceğini biliyorsun. Yalnızca güvenilir ortamına tamamen güvenmeye alışkın olduğun için küçük bir arkadaş çevren var. Zihinsel gücün başkaları tarafından çok iyi kabul ediliyor ve bir şeyleri tamamen bitirene kadar asla ertelemezsin.
4.Çiçeği Seçtin
Dünyayı seviyorsun, analitiksin ve saldırganlığı sevmiyorsun. Çevrendeki insanlarla iyi geçiniyorsun ama aynı zamanda çok temkinlisin. Bağımsız bir insansın ve yalnız zaman geçirmeyi tercih ediyorsun. Bu, arkadaşlarınla aynı şekilde iletişim kurmana engel değildir. Kişisel alanın senin için özeldir, dolayısıyla kimsenin bilmediği bir yerin olur ve kendini dünyadan soyutlaman gerektiğinde orada vakit geçirirsin.

Share your Results: