Mutluluğun, Neşenin Ve Refahın Pozitif Kehanetini Öğrenmek İçin Bir Kart Seç

Hayatta mutluluk, neşe ve refah için olumlu bir tutum gereklidir. Bu ruh hali hayata ışık, umut ve heyecan getirir.

Bunu hayatında benimsemek, her şeyin senin için her zaman iyi gideceği ve yolda hiçbir sorun olmayacağı anlamına gelmez. Ancak karşılaşabileceğin herhangi bir aksiliğin seni durdurmayacağını, ruh halini değiştirmeyeceğini, tekrar deneyeceğini ve her türlü aksiliğe rağmen ilerlemek için elinden gelenin en iyisini yapacağını garanti eder.

Kartlardan birini seç ve hayatında ilgili tavsiyeni al.

Mutluluğun, Neşenin Ve Refahın Pozitif Kehanetini Öğrenmek İçin Bir Kart Seç

Mutluluğun, Neşenin Ve Refahın Pozitif Kehanetini Öğrenmek İçin Bir Kart Seç
1.Kartı Seçtin
Bu mektup sana hayatın güzel olduğunu, hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmene yardımcı olacak üç erdem olduğunu söylemek için geldi: tutarlılık, pozitiflik ve sabır. Hayatta her gün binlerce olay olur, bazıları mutludur, diğerleri ise sadece gücünü ve gelişme arzunu test eden olaylardır. Hayatta meydana gelen her olayın seni gerçekleşmek üzere olan bir olaya hazırladığını hatırlamak önemlidir; Bu nedenle, durumunun davranışını belirlemesine izin verme, herhangi bir durumun gelişimini dikte etmesi gereken tutumun ve cesaretindir. Sabır sadece azimdir - yakında ektiğin her şeyi biçeceksin.
2.Kartı Seçtin
Zamanının geldiğini söyleyen bir mesaj aldın: mutlu olman, dünyanda neşe, mutluluk ve sevginin tezahür etmesine izin verme zamanın geldi. Evren bize her zaman hak ettiğimizi düşündüğümüz şeyi verir. Ne kadar harika olduğunu hatırla! Hayatındaki her şeyin en iyisini hak ediyorsun, yakında tüm bunlar gerçekleşecek. İnanç sistemindeki en küçük değişikliğin bile evrenini değiştirebileceğini unutma, bu nedenle kollarını aç ve zamanının geldiğini ilan et. Yaratıcı gücün sana vermek istediği tüm iyi şeyleri kabul et, hayatında sevgi, iyilik ve refah için yer aç.
3.Kartı Seçtin
Bu mektup, 'kendine inan' demek için hayatına girdi, çünkü inanç doğanın bir gücüdür. Zaman zorlaştığında doğaldır, muazzam bir iradeye sahip olduğunu, başarman gereken birçok hedefin olduğunu ve ana motivasyonunun sevdiğin insanlar olduğunu hatırlamak çok önemlidir. İnanç, irade ve refah arzusunun olduğu her yerde mucizeler her zaman olur. Bu nedenle, onları gerçeğe dönüştürmek için yeterli bilgeliği ve gücü alabilmen için planlarını Evrenle paylaşmaya teşvik ediliyorsun. Ne istediğini bildiğinde, yeterince güçlü bir şekilde istediğinde ve kendine inandığında, seni her zaman hedefine götürecek bir yol bulursun.

Share your Results: