Kartlardan Birini Seçin Ve Bu Haftanın Mesajını Öğrenin

Size hitap eden bir resim seçin ve bu haftanın gönderisini okuyun.

Bir Fotograf Seçin

Kartlardan Birini Seçin Ve Bu Haftanın Mesajını Öğrenin
1.Fotografı Seçtiniz
Hayatınızda artık kişisel ilişkilerde uyum, denge, sevgi ve zevk var. Bu harika ve uyumlu dönemin tadını çıkarın, çünkü tüm bu önemli ilişkiler, karşılaştığınız zorluklardan sonra gelişmenize yardımcı olacaktır.Sizi seven ve önemseyenlere sevgiyle karşılık verin. Çünkü onlar sizin dünyevi meleklerinizdir.
2.Fotografı Seçtiniz
İlerleyen günlerde, sorunlar ve gecikmeler bir şeyler yapmanıza engel olabilir.Kendinizi kafein, şeker, karbonhidrat ve enerji içecekleri ile aşırı yüklemeye meyilli olabilirsiniz. Bunu yapmayın. Yalnızca sağlıklı enerji tüketin - elma, vitamin ve limonlu bol su için.Önünüzde çok iş var ve bununla nasıl başa çıkacağınız vücudunuzda taşıdığınız yakıtın türüne bağlıdır. Bunlar, aynı zamanda bedeninize yakıt olduğu için iç düşüncelerinizi içerir.
3.Fotografı Seçtiniz
Seçtiğiniz imaj, hedefinize ulaşacağınızı gösteriyor. Bu hedef kişisel yolculuğunuzla ilgilidir, kariyerinizle değil. Bu, dışsal bir tezahürden çok bir iç tatildir.Bir uyarana tepkinizde bir değişiklik fark edebilirsiniz veya kendinizi sakin bulabilirsiniz. Sonuçlar ne kadar küçük olursa olsun, bu ilerlemeyi kutlayın.

Share your Results: