Bir Düğün Pastası Seç Ve Hayalindeki İlişkinin Nasıl Olduğunu Gör

Bir düğün pastası kutlamanın en önemli özelliğidir. Dekor, tat ve renk dahil olmak üzere kendi takdirine bağlı olarak tasarımlarından herhangi birini sipariş edebilirsin.

Resimdeki 6 seçeneğe bir göz at ve en çok beğendiğin birini seç. Seçimin hayalindeki ilişkinin nasıl olacağını söyleyecektir.

Bir Pasta Seç

Bir Düğün Pastası Seç Ve Hayalindeki İlişkinin Nasıl Olduğunu Gör
1.Pastayı Seçtin
Macerayı seviyorsun, bu yüzden randevularının kesinlikle ölçülü ve sıkıcı olması gerekmiyor. Hayalindeki ilişkinde mümkün olduğunca fazla aktivite, aksiyon ve heyecan bekliyorsun. Eğer heyecan varsa, ilişkin kesinlikle başarılıdır! İdeal randevun, çılgın sayılma korkusu olmadan vahşi yönünü serbest bırakabileceğin bir zamandır.
2.Pastayı Seçtin
Geleneksel flört senin işin değil. Alışılmışın dışında düşünen ve yaratıcılığa değer verdiğin için eğlenceli fikirler bulan insanları seviyorsun. Daha ilginç, kendiliğinden ve beklenmedik bir şeyi tercih edersin. Hayalindeki ilişki birlikte kamp yapmak, görevleri tamamlamak veya ilginç yerlere geziler yapmak gibi eğlenceli ve alışılmadık bir şey olmalıdır.
3.Pastayı Seçtin
Geleneksel flörtün eski güzel yollarını tercih eden sakin ve muhafazakar bir insansın. Akşam yemeği, sinemaya gitmek veya parkta yürümek umurunda değil - sadece birlikte vakit geçirmekten ve yeni partnerini daha iyi tanımaktan zevk alırsın. Hayalindeki ilişki, düşüncelerini, görüşlerini ve yeni bilgileri değiş tokuş edebileceğin eğlenceli bir ilişkidir.
4.Pastayı Seçtin
Doğaüstü bir şey beklemiyorsun ama ideal ilişkin huzur dolu, dinlendirici ve unutulmaz olmalıdır. Birlikte bir kır evinde dinlendirici bir gün, bisiklete binme, tekne gezintisi veya ata binme - bu kesinlikle senin tarzın.
5.Pastayı Seçtin
Hayalindeki ilişki romantik olmalıdır. Mum ışığında akşam yemekleri ve piknikler tam senin tarzın. Seçtiğin kişinin sana zarif bir şekilde kur yapmasını takdir ediyorsun. Bir de onun gözünde zayıf ve savunmasız görünmekten korkmamasını ve kendisinden bir parçayı sana açmasını bekliyorsun.
6.Pastayı Seçtin
Flört tercihlerin sürekli değişiyor. Akşamları evde pizza ve masa oyunlarıyla, geceyi şehir dışında bir çadırda geçirmeyi ya da balığa çıkmayı kabul edebilirsin. Seçebilmeyi seviyorsun ve hayatın asla rutin veya monoton görünmüyor. İyimserliğin ve olumlu tavrın sayesinde yaptığın her şeyden nasıl keyif alacağını biliyorsun.

Share your Results: