Resimde Göreceğin İlk Şey Sana Karşılaştığın En Büyük Sorunu Söyleyecektir.

Bazen önünde işaretler vardır, sadece onları yorumlamayı öğrenmen gerekir.

Biz varlıkları değiştiriyoruz. Hayatımızın bir döneminde her şeyi net bir şekilde görürüz, ne istediğimizi ve hatta bunu nasıl başaracağımızı biliriz ama nasıl ve ne zaman olursa olsun, bir de sorunlarla nasıl yüzleşeceğimizi bilmediğimiz bir nokta gelir. Belki de durumların daha zor hale gelmesinden ya da özellikle bu bizim için büyük bir meydan okuma olmasından kaynaklanmaktadır. İnkar edemeyeceğimiz şey, sorunlarımızla yüzleşme zamanının geleceğidir.

Zihnimiz harikadır, çoğu zaman bizden çok önce sorunlarla karşılaşır ve bize ne yapacağımızı açıkça söylemese de uygun görünen bir cevap bulmak için bir rehber görevi görür.

Bazen, görüntülerin gücü sayesinde beynimiz günlerdir üzerimizde taşıdığımız şüpheleri çözebilir, çünkü dikkatimizi başka bir şeye değil de bir şeye odaklayarak, bize gerçekten hissettiğimiz şeyin ne olduğunu söyler.

Görüntüyü gözlemle ve hemen yanıtla, İlk gördüğün şey neydi?

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Göreceğin İlk Şey Sana Karşılaştığın En Büyük Sorunu Söyleyecektir.
İki Yüz Gördün
Sorunlarının kontrolün dışında olduğunu hissediyorsun. Başarılması imkansız şeyler gibi görünüyorlar, ancak bunları ciddi olarak düşününce, onlarla yüzleşmek için sadece bir anlık kararlılık ve cesaret gerektiren kişisel durumlar. Ebeveynlerin, çocukların veya eşinle ilgili sorunlar; Ama öyle ya da böyle, küçük bir kartopu olarak başlayan şey şimdi bir çığ gibi görünüyor.
Bir Ağaç Gördün
Sorun sende. Belki işin veya seçtiğin kariyer nedeniyle hayatında güçlü bir motivasyon kaybın var; Belki de kişisel gelişiminin durgun olduğunu düşünüyorsun ve işlerin çok iyi aktığı o yola nasıl geri döneceğini bilmiyorsun. Böyle hissediyorsan, sadece senin bir değişiklik yaratabileceğini anlamalısın.Kolay bir şey değil, birçok şeyi feda etmen, bazı ilişkilerin değişmesi, bitmesi veya tutkunun gerçekte ne olduğunu veya seni mutlu eden şeyin peşinden gitmek için bazı şeyleri yapmayı bırakman gerekebilir.Sorunlarınla Nasıl Yüzleşirsin?İster dahili ister harici olsun, sorunlarını, kendini sinirlendirmekten ve her şeyi dürtüyle karşılamaktan çok daha basit bir şekilde çözmenin yolları var.- Sorunu kabul et - Yardım iste - %20 şikayet et %80 harekete geç - Problemi küçük parçalara ayır - Bir fırsat bul - Sorunla yüzleşBir sorunu bir kenara bırakmak sadece daha fazla endişe ve stres yaratacaktır. Bununla en iyi şekilde başa çıkmanın bir yolunu bul ve hemen onunla başa çık.

Share your Results: