Evrensel Yaşam Enerjini Keşfetmek İçin En Sevdiğin Gezegeni Seç


Hepimiz titreşimlerden (enerji alanları) etkileniriz ve her gezegenin kendine özgü titreşimleri vardır. Bu gezegen resimlerine bir göz at ve en sevdiğin birini seç

Sevdiğin Bir Gezegeni Seç

Evrensel Yaşam Enerjini Keşfetmek İçin En Sevdiğin Gezegeni Seç
Jüpiter'i Seçtin
Jüpiter cömertliği, misafirperverliği ve büyük jestleri temsil eder. Muhtemelen bu hayatta aldığından fazlasını veriyorsun, ama bunu ruhunun emriyle ve çok içtenlikle yapıyorsun. Görevin, kendi sevdiklerinle başlayarak başkalarının hayatlarını iyileştirmektir. Tek tehlike, parazitin haline gelen zehirli bireylerin tuzağına düşme riskidir ve er ya da geç, seni suçlu hissettirse bile ilişkine bir nokta koymak zorunda kalacaksın.
Mars'ı Seçtin
Bu duyguların, dinamizmin ve kararlılığın gezegeni, bu aslında senin karakterin. Her zaman bir şeyler yapmak ve bir yere koşmak istersin. Herhangi bir nedenle faaliyetin ve enerjinin sana ait olmadığını düşünüyorsan, o zaman içindeki Mars'ın tüm enerjisini görmezden geliyorsun. Sadece sürekli olarak her şeyi değiştirmek istemelisin. Ve kendi hayatında hayal kırıklığına uğrarsan, o zaman kendine çok az inancın olur. Konfor alanından çıkıp kendin olmaktan çekinme. Cesur olmaya, parlak ve ilginç bir hayat sürmeye çağrılıyorsun. Artı, hayatının uzun süredir durgun olduğunu düşünüyorsan (aşk, iş veya hobi olsun), gerçekle yüzleşme ve yeni bir yön bulma zamanın geldi.
Merkür'ü Seçtin
Genellikle sadece birkaçı bu gezegeni seçer. Merkür tüm gezegenlerin en küçüğü olmasına rağmen, en hızlısıdır ve sadece 88 günde Güneş'in etrafında dolaşır. Bu arada, sana her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde alma fırsatı verir. Sezgin başarının anahtarıdır ve aklına gelen içgörü anlarına ve fikirlere güvenmelisin. Bu fikirler üzerinde ne kadar erken harekete geçersen, ilerlemen o kadar hızlı olacaktır. Eğer sezgilerini görmezden gelirsen, olağanüstü yeteneğinden vazgeçmiş olursun ve gereksiz zorluklara neden olursun. Neyse ki, bu, iç sesini dinleyerek ve harekete geçerek hızlı bir şekilde değiştirilebilir.
Neptün'ü Seçtin
Gizemli gezegen Neptün! Zeka, beden ve ruhla bağlantılıdır. Medyumlar, sezgisel insanlar ve son derece gelişmiş ruhlardan oluşan bir gezegendir. Neptün sihir, rüyalar ve gizli güçlerle ilişkilidir. Neptün favori gezegenin ise, insanlar eksantrik veya başka bir dünyadan olduğunu düşünebilirler. Ya da yüzeyde "normal" görünebilirsin, ancak içinde sana en yakın insanları bile şaşırtabilecek düşünceler ve duygular vardır. Neptün'ün seçimi, belirli bir görevle gezegenimizde olduğunun kanıtıdır. Büyük olasılıkla insanları düşüncelerin ve eylemlerinle motive edersin.
Satürn'ü Seçtin
Satürn sürekli ilerlemeyi sembolize eder. Bu gezegenin etkisi olmadan niteliksel olarak çok az şey yapılabilir. Seni herhangi bir takımda ve toplulukta önemli bir oyuncu yapan uyarıcı enerji yayarsın. Özverili bir insan olmana rağmen, insanlara çok fazla bağlanmamalı ve onlara güvenmemelisin. Satürn ürkütücü ve öfkeli rüzgarların gezegenidir. Eğer aldatılır ve ihanete uğrarsan, büyük bir kalp ağrısı içerse bile, bu insanı hayatından büyük bir hızla çıkarırsın.
Venüs'ü Seçtin
Gece gökyüzünde parlayan ve neredeyse ay kadar parlak görünen bir aşk gezegenidir. Venüs, dünyamıza hayat ve yaratıcılık getirir. Sevgi ve güçlü ilişkiler, refahın için çok önemlidir, bu nedenle her zaman ailene veya partnerine güvenirsin. Buna ek olarak, ruhun sürekli olarak yaratıcı fikirler, yeni çalışma yöntemleri, resim, sanat, tasarım, yemek pişirme ile beslenir. Venüs aynı zamanda empatların gezegenidir, bir şifacı veya psişik olabilirsin.

Share your Results:

Evrensel Yaşam Enerjini Keşfetmek İçin En Sevdiğin Gezegeni Seç

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı