Mavi Renk Testi – Seçtiğin Resmin Sana Özel Bir Mesajı Var

Çoğu zaman dünyaya o kadar karışırız ki, içsel güçlerimizi kaçırırız. Resimdeki manzaralara dikkatlice bir bak ve içgüdülerinin birini seçmesine izin ver.

Bir Resim Seç

Mavi Renk Testi - Seçtiğin Resmin Sana Özel Bir Mesajı Var
1.Resmi Seçtin
Kendini net idealleri olan, sorumlu, çalışkan ve çok metodik bir kişi olarak tanımlıyorsun. Genelde ölçülü yaşarsın, çünkü hiçbir şeyi boşa harcamayı sevmezsin. Basitlik ve başarı yönelimi imajını yansıtmaktan hoşlanırsın. Kendine ve hayatındaki insanlara karşı çok talepkar olman, rahatlaman zor olabilir ve bazı daha ciddi durumlarda kendini zorlayıcı bir şekilde tükenene kadar çalıştırabilirsin. Asıl zorluğun, hayatın sana her şey için, çalışmak, dinlenmek, paylaşmak, mutlu olmak için zaman verdiğini öğrenmektir. Kalbini sevindiren şeyler yapmak için dünyanda alanlar bul. Böylece hayatın çok daha mutlu, gerçek ve üretken olacaktır.
2.Resmi Seçtin
Kendini sevdiğin insanlar için sürekli barış ve güvenlik arayışı içinde olan çok sakin ve iyimser biri olarak tanımlıyorsun. Sinirlenmeme ve güler yüz gösterme eğiliminde değilsin ve diğer insanlarla yüzleşmek zorunda kalmak seni çok rahatsız ediyor. Her zaman başkalarının ihtiyaçlarının çok farkındasın, hatta bazı durumlarda kendi ihtiyaç ve arzularını bile ihmal ediyorsun. Asıl zorluk, vermek ve almak arasındaki sağlıklı dengeyi bulmaktır. Harika şeylere layık olduğunu hisset. Evrenin ve diğer insanların sana vermeye istekli oldukları sevgiyi kabul et. Hayatındaki tüm iyi şeyleri hak ettiğini sevgiyle ilan et. Bu şekilde kendini barış, neşe, sevgi ve refah olasılıkları dünyasına açacaksın.
3.Resmi Seçtin
Hayatını yeni meydan okumalar ve etkinliklerle dolu geçirmeyi seven, doğal olarak mutlu, aktif bir insan olarak karakterize edilirsin. Hızlı ve etkili fikirler üretebilen çevik bir zihnin var ve bu nedenle diğer insanlar için çok karmaşık olan problemler veya durumlar için çözüm ve alternatifler bulman çok kolay. Ayrıca bazı durumlarda sabırsız ve kararsız olman da çok olasıdır. Asıl zorluğun hayatına biraz daha disiplin katmaktır. Bu, görevlerini ve taahhütlerini yazarak, kaynaklarının farkında olarak başarılabilir. Bunu yaptığında, hayatının nasıl daha sakin ve gerçek anlamda mutlu olduğunu göreceksin.
4.Resmi Seçtin
Kendini çok duygusal, romantik, bazı durumlarda mizaçlı, işleri (basit görevler olsalar bile) benzersiz ve özgün bir şekilde yapmaktan hoşlanan biri olarak tanımlarsın. Çok iyi gelişmiş bir sezgiye sahipsin ve genellikle ilk izlenimlerin veya tahminlerin doğru çıkıyor. Bazı durumlarda, 'tam hissetmek için bir şeye ihtiyacın var' gibi garip bir duygu hissetmiş olman muhtemeldir ve asıl zorluğun tam olarak burada yatmaktadır. Harika yeteneklerle dolu bir insansın, ancak sahip olduğun her şeyden çok, eksik olduğun şeylere dikkat ediyorsun. Küçük bir duraklama kendini tanımak, sevmek ve kabul etmek için hayatına çok şey katacaktır.

Share your Results: