Bir Buket Seçin Ve Mesajınızı Okuyun

Şu anda her şey sizin lehinize gidiyor. Her düzeyde büyük bir devrim olacak. Her konuda sabırlı ve olumlu olmalısınız. Minnettar olmanız gereken bir şey var. Bu aralıktaki her anın neden sizin için yol açtığını yakında anlayacaksınız.

Şimdi beğendiğiniz bir buketi seçin ve mesajınızı okuyun.

Bir Buket Seçin Ve Mesajınızı Okuyun
1.Buketi Seçtiniz
Kalbiniz ve zihniniz ortak bir nedenden dolayı birleşmişse, harekete geçme zamanı gelmiş olabilir. Kafanızda neler olduğunu başka kimse bilmiyor, bu yüzden kararlı olun. Ne istediğinizi belirleyin ve yapın. Aksi takdirde, önünüzde bir başkası olabilir, bu yüzden hayallerinizin peşinden koşun.Her iş, belirli bir beceri seti veya belirli bir bilgi gerektirir. Harika bir işe sahip olmak istiyorsanız, bu uzmanlık için çeşitli şirketler tarafından ihtiyaç duyulabilecek yeni ve faydalı materyalleri öğrenmek için zaman ayırın.Daha iyi hissediyorsunuz, ama yine de ince buz üzerinde yürüyorsunuz. Kendinizin olabileceğiniz en iyi versiyonu olmaya çalışın. Kendinizde görmek istediğiniz değişim üzerinde çalışın.Hayatta kimse zorluk yaşamak istemez. İyi bir yaşam, memnuniyet ve sonuçlarla tanımlanır. Hayatta ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacağından paranızı saklayın.
2.Buketi Seçtiniz
Hafta başında kısa bir şans patlaması yaşayacaksınız. Bu kader armağanını kaçırmamak için gözlerinizi açık tutun. Bu işaret sizi harika ve beklenmedik bir şeye götürebilir.Başkalarına bağımlılık, yalnızca hayal kırıklığına uğrama riskini artırır. Neden kendiniz için sorumluluk almıyor ve hırslarınızı yerine getirmiyorsunuz? Hayallerinizin peşinden gidin.İlişkiler ilericidir ve sürekli büyüme gerektirir. Geçmişte sıkışırsanız, ilişkiniz durgunlaşır. Eski anılara odaklanmayın, yerine yenilerini yaratın.Zor zamanlarda size yardım edecek cömert insanlar her zaman olacaktır. Bununla birlikte, hayatınız boyunca onların cömertliğine güvenemezsiniz, bu yüzden kendinizi toparlayın ve o kadar sıkı çalışın ki bir gün başkalarına maddi güçle yardım edebilin.
3.Buketi Seçtiniz
Duvara tırmanmak istiyorsanız merdivenlerden çıkmanız gerekiyor. Hayattaki her hedefi bir duvarın tepesi olarak düşünün ve merdiven basamakları olarak küçük hedefler belirleyin. Yavaş yavaş başarıya ulaşacaksınız.İnsanlar bu hafta size güvenmeye daha istekli olacak. Bu, iş görüşmeniz için mükemmel bir zaman. Bir terfi için doğru insanlarla tanışın veya projeniz için meslektaşlarınızı amacınıza çekin.Hayatınızda, kendinizi kötü hissettiğinizde veya bir tempo değişikliğine ihtiyaç duyduğunuzda bu aşktan sınırsız enerjiye doyacak kadar (romantik veya arkadaşça bir bağlamda) yeterince seviliyorsunuz. Sevgi, sizi ileriye taşıyacaktır.Üzerinde çalışabileceğiniz harika başlangıç ​​fikirleriniz var, ancak fikrinizin halk tarafından hoş karşılanmama riski olduğunu hissediyorsunuz. En azından uygulamaya çalışın. Çünkü bizim algımız genel kamuoyundan farklı. Size imkansız görünen şey başkaları için ideal olabilir.