Meyvelerin Enerjisi: Renklerinin Ruh Hali Ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkisi


Meyveler her birimiz için önemli bir beslenme unsurudur. Vitaminler açısından zengindirler, bizi daha aktif hale getirir ve bizi güçle doldururlar.

Beyaz Renk

Elmalar ve armutlar bu grubun tipik temsilcileridir. Bu meyveler sadece bize güç vermez, aynı zamanda karizmamızı artırır ve başkalarıyla ortak bir dil bulmamıza yardımcı olur.

Kırmızı Renk

Kırmızı meyveler güçlü enerji verir. Örneğin kırmızı elmalar, sabahları etkili bir şekilde uyanmaya yardımcı olur ve zararsızdır.

Turuncu Renk

Nektarinler, mango, kayısı, portakal ve mandalina sadece enerjiyi ve genel tonu artırmazlar, aynı zamanda yaratıcılığını da artırırlar. İşin yaratıcı veya entelektüel etkinlikle ilişkilendirilirse, diyetine bu tür meyveleri eklediğinden emin ol. Onlarla belirli bir süre içinde daha fazla fikir üretebilirsin.

Sarı Renk

Muz, elma veya ananas gibi sarı meyveler, bir kişinin depresif düşünceler, umutsuzluk ve yorgunlukla savaşmasına yardımcı olur. Onlarla daha iyimser ve olumlu olacaksın.

Yeşil Renk

Bu tür meyveler fiziksel tonu arttırır, sinirlenmeyi azaltır ve vücudu gençleştirir. Çok fazla hareket ediyorsan veya spor yapıyorsan, kesinlikle diyetne dahil etmen gerekir. Ayrıca, birçok biyoenerji uzmanının yeşil meyvelerin bir kişiyi nazardan ve hasardan koruduğuna inanıyor.

Sadece bir tür meyve grubuna odaklanmamaya çalış. Birlikte çalıştıklarında çok etkilidirler. Aynı rengin meyveleri başka bir rengin meyvesinin özelliklerini engellemez.

Meyvelerin Enerjisi: Renklerinin Ruh Hali Ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkisi

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı