Doğum Ayınızın Kabuğu Kişiliğiniz Hakkında Ne Diyor?

Screenshot_8-1.jpg

Her ayın özel bir kabuğu vardır. Kabuğunun senin hakkında neler söylediğini Öğren!

 1. Doğduğun Ayın Kabuğunu Seç ! Senin Hakkında Neler Söylediğini Öğren !

  1. 1. KABUK OCAK
  2. 2. KABUK ŞUBAT
  3. 3. KABUK MART
  4. 4. KABUK NİSAN
  5. 5. KABUK MAYIS
  6. 6. KABUK HAZİRAN
  7. 7. KABUK TEMMUZ
  8. 8. KABUK AĞUSTOS
  9. 9. KABUK EYLÜL
  10. 10. KABUK EKİM
  11. 11. KABUK KASIM
  12. 12. KABUK ARALIK

Doğum Ayınızın Kabuğu Kişiliğiniz Hakkında Ne Diyor?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. KABUK OCAK AYINI SEÇTİNİZ

  Doğada güzellik için derin bir takdir var! Başkalarının sıkça baktığı şeyleri görüyorsun. Sahilde, keskin gözünüz ve olağanüstü gözlem yetenekleriniz sizi harika keşiflere götürüyor! Sosyal ortamlarda, başkalarının fark etmediği, başkalarının ince duygularını yakalayabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2. KABUK ŞUBAT AYINI SEÇTİNİZ

  Sen çok güzel bir insansın. Birçok insan hayatın karmaşıklığında boğulmuşken sen onlara herzaman yardım edersin. Empati için inanılmaz bir yeteneğin var. Bu yüzden çoğu arkadaşın başı sıkıştığında sana gelir. Sen onlar için bir hediyesin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3. KABUK MART AYINI SEÇTİNİZ

  Sessiz olabilirsin, ama içinde inanılmaz ve akıllı fikirler var. Aslında, birçok insan, keşfettikten sonra zekanızı kıskanır. Bu senin en güçlü yanlarından biri - ve alçakgönüllülüğün seni kötü gözlerden  koruyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4. KABUK NİSAN AYINI SEÇTİNİZ

  Çok çeşitli yeteneklere, ilgi alanlarına ve sosyal gruplara sahip çok eşsiz bir insansınız. Herkesin bir partide konuşmak istediği kişi sizsiniz. Hiç kimse sizinle birlikteyken sıkılmaz. Öğretmenlik ya da yöneticilik işini çok iyi yaparsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5. KABUK MAYIS AYINI SEÇTİNİZ

  Merhametinizle tanınıyorsunuz.Arkadaşlarınız ve aileniz için yapamayacağınız bir şey yok. Herkesin ihtiyaç duyduğunda arayacağı kişi sizsiniz. Siz çok cömert ve sevecen bir kişiliksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6. KABUK HAZİRAN AYINI SEÇTİNİZ

  Dürüst ve günenilir bir insansınız. Verdiğiniz sözler güvelinirdir.Sevgi ve tarihleme söz konusu olduğunda - ideal partner sizsiniz! Herkes senin kadar saf bir sevgiliyi umar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7. KABUK TEMMUZ AYINI SEÇTİNİZ

  Tutkulu, şefkatli ve çok romantiksin. Aslında, sahilde kabukları arayan uzun bir yürüyüş yapmak ve günü sonlandırmak  en sevdiğiniz yöntemlerden biridir!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8. KABUK AĞUSTOS AYINI SEÇTİNİZ

  Her şekilde son derece cömertsiniz. Bir arkadaşa hatta bir yabancıya yardım etmek için dünyanın sonuna kadar gidersiniz! Hayat sana ait olandan çok daha fazlasıdır - bu yüzden özgürce yaşamalısın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  9. KABUK EYLÜL AYINI SEÇTİNİZ

  Altın kalpli güzel bir insansın. Sevdiğin şeyleri kasten incitmek için asla bir şey yapmazsın. Pek çok insan arkadaşları hakkında dedikodu yapmayı tercih ederken, iki yüzlü olmayı reddediyorsunuz. Sen dürüst bir kişiliksin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Test sonucu

  10. KABUK EKİM AYINI SEÇTİNİZ

  Nazik ve kibarsınız. Sabırlı olman oldukça dikkat çekici özelliklerinden biridir.Arkadaşlarınız ve aileniz bağışlayıcı doğanız ve tatlı kalbiniz için size çok minnettardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Test sonucu

  11. KABUK KASIM AYINI SEÇTİNİZ

  Kalbinizi takip edin! Her zaman kendi yolunuzu kendiniz çizdiniz.Diğer herkes kalabalığı takip ederken, kararlarınızı kalpten alıyorsunuz ve başka hiçbir şey sizi etkileyemiyor. Bağımsızlığınız takdire şayan!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Test sonucu

  12. KABUK ARALIK AYINI SEÇTİNİZ

  Çok neşeli bir insansınız! İnsanlar, iyimserliğinize ve her durumda pozitif kalma yeteneğinize hayran kalırlar. Senin parlak ruhun bir çok insana hediye.  Sonuçlarınızı Paylaşın