Kutsal Bir Mesaj Almak İçin Bir Melek Sembolü Seçin

symbol-angel-1.jpg

Her birimizin bazen bizi harekete geçirecek bir ipucu ya da bir işarete ihtiyacı vardır. Bu tür işaretler bize meleklerimiz tarafından gönderilir. Sadece onları fark edebilmelisiniz.

 1. Kutsal Bir Mesaj Almak İçin Bir Melek Sembolü Seçin !

Kutsal Bir Mesaj Almak İçin Bir Melek Sembolü Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Theth —Acı SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Hayatınızda şüphe ve endişe olduğunda, olumsuz düşüncelerinizin sizin kontrolünüzde olduğunu unutmayın. Kendi hayatları olan negatif enerjiler gibi görünebilirler, ama onların üzerinde gücünüz var. Zor zamanlar, aslında büyük bir ruhsal ilerleme kaydettiğimizde ortaya çıkar.

  Sürekli test ediliyoruz ve daha da güçleniyoruz. Bu yüzden, “güzel, İşte daha fazla sorun geliyor ve ben kazanacağım!” demeyi asla unutmayın, çünkü kötülükler kahkahalarla yüz yüze gelir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Beth - Pota SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Sana bir fincan ilahi ferahlama öneriliyor. Bu bir sağlık ve güç hediyesi. İlahi aşkın fincanı ruhunuzu ve bedeninizi iyileştirir ve her zaman sizin için kullanılabilir. Karanlık zamanlarda bile size yolu göstermek için bekleyen bir ışık vardır.

  Meditasyon yaptığınızda bu Sevgi ve Işık hediyelerini talep edebilirsiniz ve bu hediyeler  sizi gün boyunca ferahlatacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Cheth - Tapınak SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Güvende olduğumuz ve İlahi ile doğrudan iletişim kurabileceğimiz her birimizin içinde kutsal bir yer var. Kendi iç Tapınağınızda vakit geçirin ve burayı hayal gücünüzle onurlandırın. Her gün tapınağınızı ziyaret edin, çiçek ve ışık mumları getirin.

  Özellikle haftada bir kez özel bir zaman ayırın ve içindeki özel alanı onurlandırın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Nun — Geçmiş SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Geçmişe şimdiki yolda bir basamak taşı olarak tanıma. İyi şeylere veya kötü şeylere çok fazla geri bakmaktan kaçının. Geçmişteki şeylerin seni suçlu hissetmesine izin verme.

  Hatalarımızdan ders çıkarmalıyız, ama asla kendimizi dövmemeliyiz; Kimsenin hata yapmadan ruhsal bir ilerleme yapmadığını kabul etmeliyiz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  He —Dua SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Tüm Yaratılış'ı destekleyen İlahi Ruh'a teslim olmanıza izin verin. Kendi sevginizi kaynağa geri sunun, böylece kendi düşünceleriniz diğer tüm yaratılmışlara da yayılacak. Alçakgönüllülükte verilen saf arzunun gücünü anlayın.

  Sen İlahi Planın bir parçasısın ve duaların fısıltı gibi olmalı.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Gimel —Zevk SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Zevk, hayatınıza kolayca gelir ve yorgun hissettiğiniz zaman sizi yukarı kaldırır. Hayatta olmanın harika olduğunu kabul etmek için zaman ayırın. Yaşam sürecine güvenin ve size iyi şeyler getirmesine izin verin.

  Kendinizi harika dünyamızda ifade ettiğinizde, kendi hayatınıza ve başkalarına daha fazla neşe ve mutluluk getireceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Pe-İstikrar SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Bu, hayatınızın inşa edildiği temel yapıları değerlendirmek için bir zamandır. Hayatınızdaki ses olmayan herhangi bir şeyi kaldırın. Gelecek için inşa edebileceğiniz bir çerçeve hazırlayın.

  Zamanınızı nasıl kullandığınızı ve kararlarınızı hayata geçirdiğiniz ilkeleri incelemeniz gerekir, o zaman güçlü bir gelecek yaratabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Pesh-Dönüş SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Rahatlama zamanı. Şimdiye kadar en iyi şeyleri düşünün ve teşekkür edin. . Başarılarınız için kendinizi kutlayın, cesaretiniz ve sebatınız için İyi bir filmle gevşeyin ya da uzun, rahatlatıcı bir banyo yapın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  Kuff-Kutlama SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Hayatınızdaki her şeyi  kutlamanın yollarını bulun. Doğum günü veya düğün için beklemeyin; Büyük olayların yanı sıra küçük şeyleri de kutlayın. Arkadaşlarınızı hiçbir sebep göstermeden bir partiye davet edin.

  Büyülü bir pasta ya da bir puding yapın ve komşularınızı kutlama müziğiyle karşılayın. Odanızı ilginç, güzel veya eğlenceli şeyler ile dekore edin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Test sonucu

  Mem — Mükemmeliyet SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Özel bir ana ulaştığınızda, her şeyi mükemmel hissettiğinizde, anı dondurmaya çalışmayın çünkü sizi daha büyük şeylere yönlendiren akışı engellersiniz. Bunun mükemmel olduğunu söyleyemeyiz, çünkü Evren'deki her şey tam olarak nasıl olması gerektiğidir, bu nedenle hiçbir şey mükemmel değildir!

  Herşeyin kusursuz olmasına izin verin ve her şeyin kendi mükemmeliyetine sahip olduğunu anlayacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Test sonucu

  Schin - Umut SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Karanlık bir dönemde bile bir mum yakabiliriz. Umudun en küçük tohumundan, herkesin nimetlerini parlatarak, büyük bir İlahi neşe ışını büyüyebilir. Eğer işler zorlaşırsa, bir ışık bakışına şaşırabilirsiniz. O zaman, onları görmediğiniz zaman bile, her yerde melekler olduğunun farkına varacaksınız.

  İç pencerelerinizi açın ve meleklerin hayatınıza girmesine izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Test sonucu

  Ain — Sandık SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Huzur ve dinlenme için kendinize fırsat verin. Kalbinizde sessiz bir alan var ve oraya düzenli olarak gitmeniz gerekiyor - sormak ya da cevap aramak değil, sadece olmak için. Sessizce oturabileceğiniz fiziksel bir yer veya bir meditasyon odası bulabilirsiniz.

  Herhangi bir beklenti ile beklemeyin, ama sadece İlahi'nin ışığının bir çiçek gibi kalbinizde kendini açmasına izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 13. Test sonucu

  Zade —Münzevi SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Gündelik dünyadan çekilmek ve hayatınızdaki her şeyi incelemek için zaman ayırın. Hayatınızın nasıl geliştiğini ve ne kadar yakın ya da uzak olduğunu düşünün. Kalbinizin cevaplarını dinleyin.

  Sizin için en önemli olanı tanımlayın  ideallerinize ve hedeflerinize olan bağlılığınızı geliştirmek için bir plan oluşturun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 14. Test sonucu

  Samech-Yaratıcılık SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Eğer hayatınızda yeni şeyler yaratmak istiyorsanız, hareketlerinizde eğlenceli ve hafif olun. Hedeflerinize odaklanın ama çok sıkı tutunmayın; evrensel yaratıcı enerjinin sizi desteklemesi için izin verin. Yaratıcılık sürecini tanıyın – inisiyasyondan, büyüme yoluna, sonra tekrar sessizliğe.

  Büyüme zamanı boyunca, yeni olasılıklarınızı beslemeniz gerekir, ancak her zaman esnek olun, işlerin doğal olarak gelişmesine izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 15. Test sonucu

  Samach-Bilgelik SEMBOLÜNÜ SEÇTİNİZ !

  Tamamlanmış bir hayatı yaşamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgelikleri taşırsınız. Bilgeliğiniz mirasınızdır

  Bu bilgelik kendi kalbinizde ve her zaman ona dönebilirsiniz. Bu bilgeliği dinlerseniz, her zaman doğru seçimler yaparsınız ve kendi seçtiğiniz yolla uyum içinde yaşarsınız. Sadece kalbinizi dinlediğiniz zaman hata yaparsınız.  Sonuçlarınızı Paylaşın