Bir Kart Seç Ve Sezginin Gücünü Test Et

Derin bir nefes alarak ve tüm gerginliğini bırakarak rahatlamak için bir dakikanı ayır! Bir kart seç ve sezginin gücünü öğren.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Sezginin Gücünü Test Et
1.Kartı Seçtin
Bu kart, halihazırda faaliyette olan ve ister fikri ister fiziksel mülkiyet olsun, hırsızlığa açık olabilecek bir proje veya işletmeden bahsediyor. Bu projeyi başarıyla tamamlamak istiyorsan mülkünü korumak için kurnaz ol ve hareket et!
2.Kartı Seçtin
Ne istediğini tam olarak biliyorsun! Bağlanması gereken yarım kalmış işler önümüzdeki hafta büyük bir kolaylıkla bağlanabilir. Hedeflerine ulaşmak için yazılı taslaklar veya herhangi bir topluluk önünde konuşma kullanacaksın. Sevdiklerine dikkat et ve onlarla zaman geçirmeyi unutma, aksi takdirde onlardan uzaklaşma riskini alırsın.
3.Kartı Seçtin
Bu kart, senin için yeni bir döngünün başlangıcından bahsediyor. Bu yeni döngü için bir yörünge oluşturmak ve ne kadar enerjiye ihtiyacının olduğunu öğrenmenin zamanı geldi! Geçmiş döngülerin dersleri biraz yüzeysel olabilir, ancak yine de bunları aklında tutmalısın. Sıkışıp kaldığında veya bir şeyler ters gittiğinde ilahi yardım iste. Şimdi kendinden veya yeteneklerinden şüphe etmenin zamanı değil!

Share your Results: