Bir Pencere Seç Ve Çevrendeki İnsanların Seni Nasıl Gördüğünü Öğren


Evimizin içi, kişiliğimizi ve hatta mevcut duygusal durumumuzu mükemmel bir şekilde karakterize ediyor! Çok uzun süre düşünmeden en beğendiğin pencerelerden birini seç.

Bir Pencere Seç

Bir Pencere Seç Ve Çevrendeki İnsanların Seni Nasıl Gördüğünü Öğren
1.Pencereyi Seçtin
Özgür, doğal ve kaygısız bir kişisin. Sanki yarın olmayacakmış gibi bugün için yaşıyorsun. Meraklısın ve her zaman değişime hazırsın. Yeni ve olumlu her şeye, dünyanın ve çevrendeki insanların sana sunabileceklerine açıksın. Özgürlüğünü savunuyorsun, kısıtlamaların esaretinde boğulmak istemiyorsun.
2.Pencereyi Seçtin
Dengeli, istikrarlı ve basit bir kişiliksin. Güvenilir bir insansın, basit, doğal ve gerçek duyguları seviyorsun. Çevrendeki insanlara bir güvenlik ve sıcaklık hissi veriyorsun, sana güveniyorlar. Sorunlar olduğunda, kalbin huzursuz olduğunda,bir seçim yapman gerektiğinde ya da kaderle ilgili bir karar verilmesi gerektiğinde, seninle samimi bir konuşma yapmak iyidir. Her zaman yardımına ve desteğine güvenilir.
3.Pencereyi Seçtin
Bağımsız, özgür ve yaratıcı bir kişisin. Bireycisin, yaşam tarzın, çoğu zaman moda ya da trend olana karşı çıkmaktır, tavsiye ya da kalıplara uymadan kendi dünyanı inşa ediyorsun. Genel olarak kabul edilen tutumların aksine, fikirlere ve davranış çizgilerine bağlı kalırsın. Hedeflerine ulaşmak ve projelerini kimsenin yardımı olmadan kendi başına uygulamak için her şeyi yaparsın.
4.Pencereyi Seçtin
Yalnız ve gözlemcisin. Sık sık yalnızlığı tercih edersin, çünkü hayatı gözlemlemenin ve kabul edemeyeceğin şeylerden saklanmanın tek yolu budur. Kendini daha derinlemesine anlamak ve kalbinin sesini duymak istiyorsun. Yüzeysel ve sıradan olan şeyleri sevmiyorsun, başkalarına uyum sağlamak istemiyorsun. Çevrende istikrarlı ve uzun vadeli ilişkiler kurduğun epeyce insan var.
5.Pencereyi Seçtin
Duyarlı, romantik ve rüya gibi bir insansın. Kalbinin sesini takip edersin ve genellikle mantığının argümanlarıyla örtüşmeyen duygularına güvenirsin. Kendi sevgi ve duygu dünyanda yaşıyorsun ve sadece bu şekilde yaşamı doyurucu bir yaşam olarak görüyorsun. İçinde bir parça akılcılık ve pragmatizm yok.
6.Pencereyi Seçtin
Sorumlu bir kişisin. Sen bir problem çözücüsün. Bu nedenle, en önemli görevler her zaman sana verilir. Gerçekçisin, tereddüt etmeden en basit ve en pratik çözümleri seçmeyi seviyorsun. Kararlılık ve inatla doğrudan hedeflerine gider ve hata yapmadan onlara ulaşırsın.

Share your Results:

Bir Pencere Seç Ve Çevrendeki İnsanların Seni Nasıl Gördüğünü Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı