Bu Sonbaharın Size Sakladığı Önemli Mesajı Keşfedin

Tek yapmanız gereken, zihninizin gevşemesine izin vermek ve kendinizi en çok bağlı hissettiğiniz karta doğru zahmetsizce süzülmesine izin vermektir. Kartınızı seçtikten sonra bu Sonbahar sezonu için mesajınızı okuyun.

Sonbahar bize bedenlerimizin, zihnimizin ve çevremizin her zaman geliştiğini hatırlatır. Hayatın süreksizliğine odaklanır ve bugünü kucaklamanın ne kadar hayati olduğunu vurgular. Bunu yaparak, gitmeden önce sahip olduklarımızın tadını çıkarabiliriz.

Mevsimler her zaman değişecek ve her zaman gezintiye çıkacağız. Yolculuğu nasıl idare edeceğimiz bize bağlı, ancak biraz rehberlik uzun bir yol kat ediyor. Şimdi bu Sonbahar sezonu için yol gösterici mesajınızın ne olduğunu görelim:

Bir Kart Seçin

Bu Sonbaharın Size Sakladığı Önemli Mesajı Keşfedin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kartı seçmek, hayatınızdaki bazı ciddi ve zor değişikliklere hazır olduğunuzun önemli bir işaretidir. Son zamanlarda kendinizi hassas ve biraz keyifsiz mi hissediyorsunuz? Bunun nedeni, yıllarca saklanan bastırılmış duyguları salıveriyor olmanız olabilir. Bu sağlıklı bir duygusal detoks ve sağlığınız için tam olarak yapmanız gereken şey… bazen dünyadaki en zor şey gibi gelse bile. Sebepsiz yere ağlamak isteyebilir veya tüm bu duygularla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Onları dışarı çıkardığınız zaman kendinizi son derece mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kartı seçmek, hayatınızda devam etmenizin en iyisi olacağını bildiğiniz bir alan olduğu anlamına gelir. Bir süredir bu hissi yaşamış olabilirsiniz, ancak bazen bildiklerimizin rahatlığı bilinmeyenin korkusundan daha kolaydır. Durgun enerji ve durağan seçimler şu anda sizin için en iyisi değil. Bir ilişkide veya durumda gereğinden fazla kaldığımızda, bir değişiklik yapmanın ve ilerlemenin zamanının geldiğine dair işaretler alırız. Birine kızmadan veya daha da mutsuz olmadan önce, seçimleriniz üzerinde düşünün ve kararınızı verin. Bu, uzun vadede en iyi seçimdir.
3.Kartı Seçtiniz
Hepimizin yüzleşmemiz gereken belirli şeyleri vardır ve bunlardan bazıları doğrudan atalarımızın geçmişiyle bağlantılıdır. Aynı tekrarlayan zorluklarla karşı karşıya kaldıysanız ve bu olumsuzluk ve zorluklar döngüsünün neden başınıza geldiğini bilmiyorsanız, geçmişe bakmanın zamanı gelmiş olabilir. Ruhunuzu iyileştirerek geçmişi ve kendinizi tamir etme zamanı. Bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Korkularınızla yüzleşin, kendiniz ve geçmişiniz hakkında değişmesi gereken şeylerle yüzleşin.