Resimde Gördüğün İlk Şey Bir İlişkide Senin İçin Neyin Önemli Olduğunu Ortaya Çıkaracak

Tam olarak ne aradığını bilene kadar belirli bir şeyi asla bulamayacaksın.

Kişilik testleri, kendinle ilgili gizli gerçekleri bulmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Elbette hepimiz temel şeyler istiyoruz – bir ilişkide “mutlu” ve “güvenli” olmak.

Aşağıdaki resme bak ve ilk önce ne gördüğünü söyle…

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Bir İlişkide Senin İçin Neyin Önemli Olduğunu Ortaya Çıkaracak
1. Bir Adamın Yüzünü Gördün
Eğer fark ettiğin ilk şey bir erkeğin yüzü ise sen her zaman büyük resmi gören insanlardan birisin demektir. Hayatının her ayrıntısını planlamayı seviyorsun. Kontrol duygusuyla rahat ve güvenli hissediyorsun. İlişkinden istediğin şey stabilite ve kontroldür. Güçlü bir partnere ihtiyacın var.
2. Koyun Gördün
Eğer fark ettiğin ilk şey koyun ise, hassas ve romantik birisin demektir. Kocaman bir kalbin var. Böyle olmak istemiyorsun, ama kalbin seni kontrol ediyor.
3. Ağaçtaki Çocuğu Gördün
Eğer fark ettiğin ilk şey ağaçtaki bir çocuksa - sen iyimser, ama aynı zamanda bir gerçekçisin. Geçmiş ve şimdiki arasındaki tek fark, geçmişte olduğu kadar çabuk aşık olmayacağındır. İlişkide açık iletişim ve güven istiyorsun. İlişkilerin her iki taraftan da eşit çabayı gerektirdiğini anlayan bir kişiye ihtiyacın var.
4.Kulübeyi Gördün
Eğer fark ettiğin ilk şey bir kulübe ise - gerçek ilişkilerden korkuyorsun demektir. Bir şey çok ciddi hale geldiğinde ilişkiyi aniden durdurursun. Güzel ve gerçek bir ilişki istiyorsun.