Gelecek Haftanın Mesajını Almak İçin Bir Kart Seçin


choe1324m_orig-1.jpg

Önümüzdeki “ilginç” bir hafta için hazır olun! Bu gelecek hafta sizin için neler tutabileceğini görmek için ruhunuza çağrı yapan kartı seçin.

Tüm deneyimler ruhumuzun büyümesi içindir, bu nedenle olumsuz deneyimler yoktur. Bu durumlardan bazıları, kendimiz için olduğu kadar başkaları için de sağlıklı sınırlar oluşturmamıza yardımcı olmaktır.

 1. Bir Kart Seçin ve Önümüzdeki Haftanın Size Neler Getireceğini Öğrenin

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gelecek Haftanın Mesajını Almak İçin Bir Kart Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. Kartı Seçtiniz

  Yakın gelecekte mistik, büyülü ve ilham verici deneyimlerde bir artış olacak. Gördüğümüz, duyduğumuz, hissettiğimiz ve hayal ettiğimiz her şeyin hayatımızda bir amacı var. Bu deneyimlerin arkasındaki anlam (ları) anlamaya çalışmak yerine, ortaya çıktıkça var oluruz.

  Onları ıslatın ve zahmetsizce organik olarak size akmasına izin verin. Bunları günlüğe kaydedebilir, yazabilir ve daha sonra bu deneyimlere gizlenmiş mesajları yorumlayabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  Bu haftanın hikmeti, diplomatik olmak ve başkalarıyla etkileşimde bulunduğumuzda kendimizi bütünlük içinde tutmak için kendimizi bilinçli bir şekilde lütufla, kendimize taşıdığımızı kuvvetle göstermektedir. Diğerleri bizi tetikleyebilir ve tepki vermek isteyebilirken, kendi kişisel evrimimize koyduğumuz tüm işleri hatırlamamız gerekir.

  Artık reaktif olmamıza gerek yok. Başkalarıyla uğraşırken sağlıklı bir proaktif duruş sergileyin. Yüksek yola çıkıp, sadelik ve sersemliğin üstesinden gelmenin zamanı geldi.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  Ruh, mevcut zorluklarınızdan birine uzunca bir bakmaya davet ediyor. Yakından baktığınızda, eldeki gerçeklerle biraz çarpıklık ve süslemenin olabileceğini görebiliyor olabilirsiniz. Birisi (o kişi siz olabilirsiniz) bazı önemli unsurları dışarıda bırakıyor veya başkalarına bilgi değiştirerek başkalarını takip etmeye çalışıyor.

  Unutmayın ki, gerçek her zaman ortaya çıkar ve biz, karma yasalar ve bizim yüksek benliğimiz tarafından sorumlu tutuluruz. Şeffaf ve dürüst olmak her zaman kolay olmamakla birlikte, bizi yolda çok fazla geri dönüş ve baş ağrısından kurtarabilir.


  Sonuçlarınızı Paylaşın

Gelecek Haftanın Mesajını Almak İçin Bir Kart Seçin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı