GEÇMİŞ HAYATINDA KİM OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN BİR RENK SEÇ !

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_1725edf5-d879-4917-aead-4e654d630328-1.jpg

Hiç önceki bir yaşamda kim olabileceğinizi merak ettiniz mi? Çoğumuz yüzlerce hatta binlerce geçmiş hayat yaşıyor. Yaşadığımız her geçmişin detaylarını bilmek neredeyse imkansızdır. Birkaç yaşamı açığa çıkarabilir ve bu mevcut yaşam boyu deneyime paralel olabilecek geçmiş deneyimlerin temel ayrıntılarını keşfedebiliriz.

 1. Geçmiş yaşamda kim olduğunuzu öğrenmek için, en çok beğendiğiniz rengi seçin.

  1. 1 MAVİ
  2. 2 KIRMIZI
  3. 3 YEŞİL

GEÇMİŞ HAYATINDA KİM OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN BİR RENK SEÇ !

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Mavi Rengini Seçtiniz...

  Daha önceki bir yaşamda mükemmel iletişim becerilerine sahiptiniz. Siz ya bir öğretmen, danışman, ya da saygı gören ve sıklıkla bakılan bir kişiydiniz. Konuştuğunuzda, odanın içindeki herkesin dikkatini çektiniz. Siz de adil, dürüst ve niyetlerinizle bütünlük içinde olduğunuz için, herkes sizi uygun bir ışıkta tuttu.

  Bu Yaşamda Sunulan Öznitelikler - Mükemmel iletişim becerileri, dürüstlük, adalet ve onları yetiştirmek için başkalarını eğitme ve öğretme becerisi.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Kırmızı Rengini Seçtiniz...

  Birden fazla yaşamda son derece yaratıcı ve sanatsaldınız ve ya bir müzisyen, sanatçı, besteci ya da yazardınız. Eğer o yaşamda bir çeşit yaratıcı priziniz olmasaydı (ve bu da), ruhunuz huzursuz ve patlak vermez. İçsel benliğinize bağlanmak için sıklıkla bir çıkış olarak yalnız zamana ihtiyaç duyuyordunuz. Sanki kendinizi sanatta ifade etmenin doyumsuz bir arzusu varmış gibi

  Bu Yaşamda Kabul Edilecek Özellikler - Sıradanları görme ve duyulara sıra dışı ve çekici şeyler yapma yeteneği, sahip olduğunuz bir yetenektir. İçinizdeki yaratıcı benliğinize bağlanmak için zaman ayırdığınızdan emin olun çünkü ruhunuz sanatsal anlamlı bir çıkıştan hoşlanır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Yeşil Rengini Seçtiniz

  Ya bir şifacı, ilaç adamı / kadın, doktor, hemşire veya veterinerdiniz. Doğal bir şifacı olan ve fiziksel ya da ruhsal alemlerde derin iyileşmeye ihtiyaç duyan başkalarına yardım ettiniz. Tıbbi sorunu görme, duygusal / manevi nedenleri bulma ve fiziksel rahatsızlıklarıyla onlara yardım etme yeteneğine sahip oldunuz.

  Bu Yaşamda Kabul Edilecek Özellikler - Doğal şifa yetenekleri. Daha önce bir şifa sınıfı almadıysanız veya iyileşme sürecindeki kitapları okuduysanız, doğal iyileşme yetenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunları profesyonel veya kişisel düzeyde nasıl bütünleştirebileceğiniz iyi bir fikir olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın