Psişik Yeteneklerinden Hangisinin Daha Güçlü Olduğunu Keşfetmek İçin Kutsal Bir Çember Seçin.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_e56afd8a-b26b-430c-8791-e9dbd3df7d73-1.jpg

Her birimizin psişik yetenekleri vardır ve bu yetenekler zamanla güçlenir. Bazılarımız sezgilerimize güvenmek ve diğerleri için doğal olarak çalışmak zorundayız. Hepimiz, en yüksek ve en iyi faydamız için yolda kalmamıza yardımcı olan bir GPS sistemi ile doğduk. Sezgilerimize dikkat etmek gereksiz hatalar yapmamamıza yardımcı olabilir.

 1. En Çok Hoşunuza Giden Kutsal Çemberi Seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Psişik Yeteneklerinden Hangisinin Daha Güçlü Olduğunu Keşfetmek İçin Kutsal Bir Çember Seçin.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Görsel

  Psişik enerjiyi, resimleri ve renkleri “görme” yeteneği. Psişik vizyonlar fiziksel gözlerinizle görünmekten farklı görünüyor. Çoğu zaman hayal  kuruyormuş gibi görünebilir. Resimler genellikle zihninizin gözünden izlenir.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Görsel

  Psişik enerjiyi, mesajları, sesleri “duyma” yeteneği. Pek çok insan, isimlerinin rehberleri veya sevilen bir kişiyle çarpıştığını duymaktadır. Sesler genellikle fiziksel bir ses çıkarmaz ve mesajı duyabilen tek kişi siz olabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Görsel

  Bilgiyi almak için çaba harcamadan cevap, çözüm ve bilgiyi “bilme” becerisi. Bu yeteneğe sahip kişiler, ilk karşılaşmadan bir kişinin karakterini tanımakta çok iyidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın