Ellerinizin Şekli Karakterinizin Gizli Kalmış Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır

Bir kişinin elinin şekli onun hakkında çok şey anlatabilir.

El Şeklinizi Seçin

Ellerinizin Şekli Karakterinizin Gizli Kalmış Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır
1.Kısa ve Geniş Parmaklar
Bu tür bir el, hesaplamalarda asla yanılmayan insanlarda gözlenir. Onlardan biriyseniz tebrikler. Muhtemelen yüksek bir zeka düzeyine sahipsiniz. Temel güçlü noktanız, bilgiye dayalı ve doğru kararlar verebilme yeteneğidir. Durumu duygusal olarak değerlendirebilir ve ayrıntılı bir eylem planı hazırlayabilirsiniz. Zihniniz çok esnektir. Herhangi bir koşula uyum sağlayabilmenize şaşmamalı. Her ortama hızla uyum sağlarsınız. Her insan gibi, kusurlarınız var. Aralarında en önemlisi, yetersiz özdenetimdir.
2.Uzun ve Geniş Parmaklar
Bu tür eller, çok ince bir zihinsel organizasyona sahip yaratıcı insanlarda görülür. Parmaklarınız uzun ve genişse, muhtemelen duygusal kontrol seviyeniz üzerinde çalışmanız gerektiğini kabul edeceksiniz. Siz çok duygusal ve düşünceli birisiniz. Gözyaşlarınızı zar zor tutuyorsunuz. Sizi kırmak ve incitmek kolaydır. Çevrenizdeki insanlar sizi her zaman tavsiye alabilecekleri nazik ve hassas bir insan olarak görüyor. Yakın çevrenizdeki insanlara değer veriyorsunuz ve her zaman onların yardımına koşuyorsunuz.
3.İnce ve Hafif Uzamış Parmaklar
Bu tür bir el, hırslı ve enerjik doğaların karakteristiğidir. Masada saatlerce konuşabilen, koşabilen, şarkı söyleyebilen, dans edebilen, genel olarak gürültülü, eğlenceli, ilginç şeyler yapabilen insanlardan birisiniz. Enerji ve iyimserlik sizi etkiliyor. Siz mükemmel bir organizatör ve lidersiniz. İnsanları onlara liderlik etmeye nasıl ikna edeceğinizi biliyorsunuz. Çok sorumlu ve güvenilirsiniz. Kesinlikle size güvenebilirler. Size güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabileceğiniz fikri kelimenin tam anlamıyla çıldırtıcı. Asla geç kalmazsınız, düzeni sağlar ve kurallara uyarsınız. Doğduğunuz andan itibaren bir psikoloğun yeteneklerine sahipsiniz. İnsanları nasıl manipüle edeceğinizi biliyorsunuz, onlardan istediğinizi alırsınız. Sizi "anlamak" biraz zor.
4.İnce ve Uzun Parmaklar
Bu tür el, çok yumuşak ve şehvetli doğalarda gözlenir. Eğer onlardan biriyseniz, o zaman muhtemelen nedensiz bir anksiyete durumunda olduğunuzu kabul edeceksiniz. Her şey sizi heyecanlandırabilir, özellikle de eleştiri. Doğası gereği, çok nazik ve sempatik bir insansınız, bu yüzden diğer insanların edepsizliği ve duygusal soğukluğu sizi acı bir şekilde incitiyor. Yaratıcılığınız çok gelişmiştir. İlham perisi gibi hissetmeyi seviyorsunuz. İlhama her şeyden çok ihtiyacınız var.

Share your Results: