Bir Kart Seç Ve Koruyucu Meleklerin Sana Ne Söylediğini Öğren

Bugün, Koruyucu Meleğinin sana ne söylemek istediğine bakacağız.

Rahatlaman, resimdeki kartlara dikkatlice bakman gerekiyor. Seni kendine en çok çeken bir kartı seç ve koruyucu meleğinin sana ne söylemek istediğini öğren.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Koruyucu Meleklerin Sana Ne Söylediğini Öğren
1.Kartı Seçtin
Koruyucu Meleğin, kafan karıştığında veya çıkmaza düştüğünde sana en iyi nereye gideceğini gösteren bir işarete ihtiyacın olduğunu söyler. İşaretler meleklerin en etkileşimli ve tutarlı mesajlarını temsil eder. Meleklerden sana düzenli olarak bir işaret getirmelerini rica edersen, doğru yolu seçtiğine dair sürekli hatırlatmalar ve bu yoldan sapmamana yardımcı olacak talimatlar alırsın. Koruyucu Melek sana yolunda bulunan işaretlerin doğru kararlar vermede yardımcı olacağını söylüyor.
2.Kartı Seçtin
Koruyucu Melek, dikkatini hayatının bu yönüne arkadaşlık olarak çevirmeni ister. Başkalarının enerjisinin seni ne kadar etkilediğine bak. Belki de kendini açığa çıkarmalı ve başkalarının hayatına girmesine izin vermelisin. Arkadaşlık, enerji ve duyguların düzenli değişimidir. Arkadaşlık enerjisinin (veya yokluğunun) düşüncelerinin imajını ve kendine karşı tutumunu ne ölçüde etkilediğini yansıtmak için zaman ayır.
3.Kartı Seçtin
Koruyucu Melek, seni rahatsız eden durumdan kaçmana gerek olmadığını hatırlatır. Şu anda yaşadığın zorluklar veya sıkıntılar ne olursa olsun, bu, yaşamın bu aşamasında deneyim ve bilgi edinmek için gereklidir. Durum senin için ne kadar rahat olursa olsun, bazı yönlerden hala tamamlanmamış durumda. Bu nedenle Koruyucu Melek senden henüz ani hareketler yapmamanı ister. O gün, şu anki durumu meleklerin gördüğü gibi açıkça göreceğin gün gelecek ve değişim zamanı geldiğinde hiçbir şeyle karıştırılamayacağın bir işaret alacağını anlayacaksın.