Seçeceğin Yol Kişiliğinin Bilinmeyenlerine Işık Tutacak

Bu 6 yoldan birinde ilerlemen gerektiğini hayal et. Psikolojiye göre, tercih ettiğin yol hayatının ve kişiliğinin önemli yönlerini gösterebilir.

Yolunu seç ve kişiliğini keşfet.

Bir Yol Seç

Seçeceğin Yol Kişiliğinin Bilinmeyenlerine Işık Tutacak
1.Yolu Seçtin
Kendini çok sosyal ve arkadaş canlısı biri olarak tanımlıyorsun. Hayatını paylaşacağın arkadaşların ve insanların olması hoşuna gidiyor. Çok çalışkan bir insansın (bazen aşırı derecede) ve bunun nedeni, gelecekle ilgili sürekli endişe duymandır. Her şeyin yoluna gireceğini bilmekten hoşlanıyorsun ve bu nedenle gelecek günler için tasarruf etmeye, yatırım yapmaya veya gelir ve güvenliği garanti etmenin yollarını bulmaya çalışıyorsun. Asıl zorluk, geleceğin burada ve şimdi yaptığın iş sonucundan başka bir şey olmadığına güvenmeyi ve anlamayı öğrenmektir. Bu şekilde kaygının yarattığı yük olmadan daha sakin, daha mutlu bir hayat yaşayacaksın.
2.Yolu Seçtin
Hayatta gelişmenin, hedeflere ulaşmanın ve gitmek istediğin yere ulaşmak için cesaretle çalışmanın ne kadar keyifli olduğunu bilen bir insansın. Açık bir başarı oryantasyonun var ve diğer insanlar bunun için sana hayran kalacaklar. Hayattaki güzel şeyleri seviyorsun ve muhtemelen zaman zaman mali durumunla ilgili pervasızsın. Seçimin, gerçek değerinin sahip olduğun şey tarafından değil, kim olduğun tarafından belirlendiğini hatırlamaya yönelik bir davettir.
3.Yolu Seçtin
Her zaman başkalarına yardım etmeye hazır, sözüne ve taahhütlerine sadık kalmaya çalışan bir insansın. İnsanlara çok güvenme eğilimindesin, ancak biri seni hayal kırıklığına uğrattığında, o kişi güvenini geri kazanamaz. Bazı durumlarda, yardım etme yararına, başkalarının sorunlarına çok fazla dahil olman ve hayatına zarar verebilecek durumlara ulaşman muhtemeldir. Hayat bir okul ve hepimiz her gün bize sunduğu derslerden bir şeyler öğrenmek için buradayız.
4.Yolu Seçtin
Kendini, hayatın her zaman olumlu yanını görmeye çalışan, doğal olarak mutlu bir insan olarak tanımlıyorsun. Günlerini mümkün olan en yoğun ve en mutlu şekilde yaşamaya çalışıyorsun ve bazı durumlarda dürtüsel ve az organize olman da mümkün. Hayatını deneyimler ve etkinliklerle doldurmak istiyorsun ve bu nedenle kendini birden fazla yükümlülüğe dalmış bulman ve bunlardan birkaçına uymaman muhtemeldir. Asıl zorluk, zihnini ve hayatını susturmayı öğrenmektir. Sakin bir şekilde nefes al ve hayatın sana her an sunduğu harikaları takdir et ve yeni bir aktiviteye başlamadan veya yeni bir insanla birlikte olmadan önce, hayatında o anda senin için en uygun olanın bu olup olmadığını eleştirel ve dürüst bir şekilde analiz et.
5.Yolu Seçtin
Kendini metodik, analitik ve çok rasyonel bir insan olarak tanımlıyorsun. Aynı zamanda çok samimi, sakin ve sadıksın. Paradoksal olarak, hayatın birçok alanında zekan ve yeteneğinle karakterize olmana rağmen, bazı durumlarda, bazı şeyleri diğerleri kadar iyi yapamayacağını düşünmeye başlayabilirsin. Bu anlamda asıl meydan okuman ve davetin, kendine olan güvenini zayıflatan faktörleri analiz edip, enerjini ve yeteneğini bunlara odaklamaktır. Kendine ve her gün yenilenme ve daha iyi olma yeteneğine daha fazla inanmak, sağlam, kendinden emin ve mutlu adımlarla hayatta ilerlemeye devam etmene yardımcı olacaktır.
6.Yolu Seçtin
Sakin, bazı durumlarda sessiz, doğal bir iyimserlikle yaşayan ve hayatın acı veren yönlerini küçümseme eğiliminde olan birisin. Çevrende huzur ve sükunetin gelişmesini istiyorsun ve bu nedenle kendini bir tartışmaya aracılık ederken veya çatışmaların ortaya çıkmasını önlemeye çalışırken bulman çok yaygındır. Asıl zorluk, duygularını açıkça ifade etmeyi öğrenmektir. Düşündüğünün aksine, öfkeni veya hayal kırıklığını ifade etmek sorunu büyütmez, çözümün başlangıcıdır. Sen söylemezsen, başkalarının ne istediğini bilmesini bekleme.

Share your Results: