Favori Mandalan Kişiliğinin Farklı Özelliklerini Ortaya Çıkaracak

Seçtiğin mandala hayatının ve kişiliğinin özelliklerini ortaya çıkaracaktır.

Bir Mandala Seç

Favori Mandalan Kişiliğinin Farklı Özelliklerini Ortaya Çıkaracak
1.Mandalayı Seçtin
Sana dünyayı, hayatı ve insanları algılamanın özel bir yolunu sunan ve bu sayede birçok farklı şey oluşturmayı başardığın yüksek bir duyarlılığın var. Doğal olarak yaratıcı bir insansın ve dünyanda kolayca takdir edilebilecek bir insansın, ancak aynı şekilde yüksek hassasiyetin seni sık sık duygusal inişlere ve çıkışlara sürükleyebilir. Asıl zorluk duygularını kontrol etmeyi öğrenmektir. Koşullar ne olursa olsun, duygularımızın ve yaşamlarımızın kontrolünün bizde olduğunu unutma ve kendini geçici duygulara kaptırarak kalıcı kararlar vermekten mümkün olduğunca kaçınmaya çalış.
2.Mandalayı Seçtin
Kendini proje üstlenmeyi seven ve farklı sorunları çözmek için yeni yaklaşımlar sağlamada çok iyi olan biri olarak tanımlıyorsun. Çoğu zaman yeni düşünceler ve fikirler üreten çok çevik bir zihnin var, ki bu iyidir, ancak aynı zamanda ana zorluklarından birini yaratır: dikkat ve konsantrasyon eksikliği. Asıl zorluk, bir görevi yerine getirirken odaklanmayı öğrenmektir. Bir işe başladığında, dikkatinin ne zaman başka şeylere yönlendirildiğini gözlemle; nazikçe onu ilk göreve yönlendirir; Tekrar dağıldığını fark ettiğinde, göreve yeniden odaklan ve bu şekilde devam et, ona odaklanma girişimini tekrarla.
3.Mandalayı Seçtin
Seni en çok karakterize eden kalite, hayatında, çevrende ve senin için en önemli kişilerin hayatlarında sürekli barış ve uyum arayışıdır. Hayatında muhtemelen şu özdeyişi uyguluyorsun: haklı olmaktansa sakin olmak daha iyidir ve bu nedenle tartışmalara dalmaktan kaçınırsın, çünkü onların enerjini ve neşeni tükettiğini hissedersin. Sürekli sükunet arayışın fark edilmemeye başlamana neden oldu ve bu anlamda asıl zorluk, gerçek alçakgönüllülük ile kendini ve yeteneklerini küçümseme eğilimini ayırt etmeyi öğrenmektir. Sen hediyeler ve yeteneklerle dolu bir insansın. Onlardan kararlı bir şekilde faydalanmak senin için sorun yaratmaz, aksine hayatını güzelleştirir ve dünyanı genişletir.
4.Mandalayı Seçtin
Kendini büyük bir adalet duygusuna, başkalarına adil davranma arzusuna sahip, ancak hepsinden önemlisi, iyi yapılan şeylere üstün bir şekilde bağlı olarak karakterize ediyorsun. Bu anlamda, uygunluk seni korkutur ve çoğu zaman bir şeyleri yapmanın tek ve en iyi yolunun onları kendin yapmak olduğunu düşünürsün. Her şeyin mükemmel olması için sınırların ötesinde çalışma eğilimin var ve bu nedenle, bunun refahını nasıl etkilediğine dikkat etmelisin. Seni mükemmelliği aramaya iten o yetkili üçüncü şahıs sesinin gerçekten sen olmadığını anlamalısın. Kendine dinlenmek ve eğlenmek için zaman tanı, çünkü büyük ilhamlarının ve en iyi fikirlerinin çoğu sevinçten gelecek.
5.Mandalayı Seçtin
Güçlü bir karaktere ve başkalarını hemen hemen her tür davada sana eşlik etmeye ikna etme olasılığına sahip bir kişi olarak karakterize ediliyorsun. Hayatının bir noktasında kendini zayıf veya savunmasız hissetmiş olman muhtemeldir ve bu nedenle bazı insanlar için korkutucu olabilen ezici bir tutum geliştirmişsindir. Sen doğal bir lidersin ve bu nedenle asıl zorluk, liderliğin gücünü yapıcı ve olumlu bir şekilde kullanmayı öğrenmektir. Dünyayı birçok farklı değerli yolla etkileyebileceğini unutma.
6.Mandalayı Seçtin
Dost canlısı, işbirlikçi, çok asil bir insan olarak ve en sevdiğin insanların ihtiyaçlarını sanki seninmiş gibi hissetmeni sağlayan büyük cömertlikle karakterize edilirsin. Hayatında başkalarının sorunlarını çözmeye çalışmak için çok zaman harcayabilirsin ve bu nedenle hayatında henüz çözülmemiş birçok sorun var. Asıl zorluk, asıl sorumluluğunun kendine karşı olduğunu fark etmeyi öğrenmektir. Ve diğer insanları desteklemek harika olsa da, yalnızca hayatın düzene girdiğinde, beklentilerin ve arzuların tatmin edildiğinde, başkalarının işlerini çözmeye devam edebileceğini hatırlamak önemlidir. Hayatındaki bu dengeyi sağlamak, daha mutlu, daha keyifli ve çok daha mantıklı ve gerçek bir şekilde yaşamanı sağlayacaktır.

Share your Results: