Kaderinizi ve Servetinizi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Mısır Kartı Seçin


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_bf7cc8e2-4a26-4f76-8148-5457b527cecc-1.jpg

Mısır tarotu, var olan en eskilerden birisidir, aslında, Mısır tarotunun okunmasının, okült ve kehanet sanatını anlamanın bir yolu olduğu söylenir.

Mısır tarotunun diğer tarot türlerinden daha gerçekçi olduğu ve okuyucular için yorumlanması daha kolay olduğu söylenir.

Eski Mısır’da, geleceği tahmin etmek için kartlara başvurmak çok normaldi ve kartların ne söylediğine körü körüne inanırlardı, çünkü çok batıl bir medeniyetti.

 1. Kartların geleceğiniz hakkında ne düşündüğünü bilmek ister misiniz? Sadece birini seçin ve anlamını iyi okuyun...

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Kaderinizi ve Servetinizi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Mısır Kartı Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  İmparatoriçe Kartını Seçtiniz

  Isis, İmparatoriçe, yılda bir yıllık döngüyü temsil eden on iki yıldıza sahip. Bu kart kadınlık ve hatta annelik belirtileridir, ancak bu bir hamilelik olacağı anlamına gelmez, ancak bazen sevgi dolu bir anne olduğunuzu, hatta bazen çok sevecen veya boğucu olduğunuzu gösterir.

  Arkın alt kısmında ay, hilal içerisindedir ve bu da yaşamınızın her alanında doğurganlık, refah, büyüme ve gelişme dönemini gösterir.

  İmparatoriçe, hayati ve mutlu bir insan olduğunuzu gösterir ve aynı zamanda tüm zor işleriniz için hak ettiğiniz servetin gelişini gösterir. Çok geçmeden büyük mutluluk, iyimserlik ve başarı sizin için gelecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Ay Kartını Seçtiniz

  Ay, hem doğa hem de insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir, çünkü eski mitlere göre, en kötü içgüdülerini ortaya çıkararak herhangi bir insanı dönüştürebilirdir.

  Bu kartla, tutkunuz yüceltilmiş ve yükseltilmiştir, aynı zamanda kıskançlığınız sadece eşinize doğru değil. Herhangi bir kişiye karşı kızgınlık duyarsanız, bu kartın etkisi altında daha da ortaya çıkar.

  Ay kartı, herhangi bir sorunu çözmeden önce sakin bir şekilde düşünmeniz gerektiğini söyler, çünkü size başarıyı garanti etse de, kararınızı dikkatlice düşünmüyorsanız, girişimde başarısız olabilirsiniz. Hareketlerinizin sonuçlarını görmeye sabırla bakın çünkü onlar yavaşça geleceklerdir.

  Ay, çift niyetle size yaklaşan ihanet ve sahte insanlara karşı uyarabilir, ancak sezgilerinize dikkat ederseniz, düşmanlarınızı açığa çıkarabilir ve muzaffer olabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Baş Rahip Kartını Seçtiniz

  Hierarch, tanrı Anubis, nekropolün efendisi, ruhların ve sırların koruyucusu ve ruhların yargısında var olan kişiyle temsil edilir. Anubis aynı zamanda Rehber olarak da bilinir, çünkü ruhları ebedi dinlenmeye yönlendiren, ya da yeryüzündeki yaşamları boyunca işlenen eylemler için cezalandıran kişi odur.

  Eğer kötülüğe meyilli ve kötü şeyler yaparsanız, ruhunuz için merhametsizlik sonsuzluk cezası olacak, ama iyi şeyler yaparsanız ve kalbiniz iyilikle doluysa, hayatınıza mutluluk ve refah gelecektir.

  Bu kart, hayatınızda neler olduğunu ve bazı şeylerin iyi tarafını görmenizi öğretir. Her eylemin bir sonucu olduğunun farkındasınız, ama içgüdüleriniz sizi dengeyi ve mükemmel uyumu bulmaya yönlendiriyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Zafer Kartını Seçtiniz

  Bu mektup savaşın sonunu simgeliyor. Uzun bir mücadeleden sonra, tıpkı kartınızdaki gibi, güneş tarafından taçlandırılmış, muzaffer bir hale geliyorsunuz.

  Çok fazla gözyaşı döktüğünüz savaşınız sırasında hiçbir şey hissetmediniz ve içeride ölmüştünüz, ama şimdi tekrar yaşamaya ve küçük şeylerde neşe ve mutluluk bulmaya geri döndünüz.

  Bu kart size iyi zamanlar, mutluluklar ve finansal başarıları getirir. Sonunda ödülünüz geliyor. Artık kimsenin yoluna girmemesinin daha iyi olacağını düşünüyorsun, çünkü kılıcın yorgun ve yıpranmış olmasına rağmen, ölümcül darbeler vermeye devam etmek için yeterli güce sahip. Durdurulamazsın!

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Kaderinizi ve Servetinizi Ortaya Çıkarmak İçin Bir Mısır Kartı Seçin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı