Görüdüğünüz Renkli Tüyler Farklı Mesajlar Taşıyor.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_ecb9cf00-7262-4ca5-a806-30c4302a3e05-1.jpg

Bir tüy bulduğunuzda bunun ne anlama gelebileceğini merak ettiniz mi? Tüyler, Ruh’un (farklı biçimlerde) bize işaretler gönderdiği yollardır.

Tüyler (ve madeni paralar, kuşlar, kelebekler ve yusufçuklar vb.), meleklerden,ruh rehberlerinden veya hayatta olmayan sevdiklerinizden  – sizi duyduklarının ve sizi desteklediklerinin mesajınızı alabilirsiniz. Bu sizin veya düşüncelerinizin bir açıklaması olabilir ya da sadece merhaba demek için kullandıkları bir yoldur.

Kızılderili halkı tüylerin, renkleri ve anlamları hakkında harika bir ruhani anlayışa sahipti. Kutsal bir armağan olarak gördükleri ya da savaşta güçlü bir tılsım olarak gördükleri tüylerin hepsine azami özen gösterirlerdi.

Tüy renkleri göz önünde bulundurulduğunda, öncelikle her zaman önce cevabı kendiniz aramanızı öneriyorum. Renkle herhangi bir kişisel ilişkiniz var mı? Renk size ne düşünür ya da hissettirir? Bu rengin bilginize göre evrensel anlamları nelerdir? Bulduğunuz tüy, bir soruya veya bir çeşit onaylamaya cevap olarak davranıyor mu? Her zaman sezgileriniz ve aldığınız ilk izlenimlere güven ile gidin. Bunu not etmenizi ve işaretler ve eşzamanlılıklardan oluşan bir günlük tutmanızı öneriyorum. Bu işarete bağlı olarak daha fazlasını görebilirsiniz, bu yüzden uyarıda kalın ve sürecin gizeminin tadını çıkarın.

Aşağıda tüylerin olası renk anlamlarının kısa bir açıklaması vardır (yine de kendi kalbinize güvenin ve bunu genel bir rehber olarak kullanın – bunu deneyebilirsiniz!):

Beyaz: Arınma, maneviyat, umut, güven, inanç, koruma, barış, cennet, melekler ve ay ile bağlantılı nimet ve bilgelik olarak hareket ederler.

Kırmızı: Kök çakra (para, mülk, güvenlik, kariyer), fiziksel canlılık / enerji / yaşam gücü / eylem, iyi şans, tutku, duygular, cesaret.

Mavi: Boğaz çakrası (iletişim, kabullenme, doğruyu söyleme) barış, ilham, zihinsel yetenekler / bilgi, ruhlarla bağlantı, ruhsal koruma ve ruhsal farkındalık.

Sarı: Güneş plexus çakra (sezgi, mutluluk), güçlü güneş enerjisi, zeka, oyunculuk, neşe, zihinsel uyanıklık, vizyon ile bağlantılı nimetler ve bilgelik.

Yeşil: (kalp çakrası – aşk, duygular, ilişkiler, bağışlama), sağlık, şifa, doğa, çevre, doğa ruhları, bitki ruhları, hayvan ruhları, büyüme, doğurganlık, uyum, birlik, para, refah, başarı.

Turuncu: (sakral çakra – cinsiyet / fiziksel ilişkiler, aşk, iştah, cazibe), enerji, değişim, iyimserlik ve hırs, başarı, yeni fikirler, güç, yaratıcılık, fiziksel sevgi, bağımsızlık

Pembe: koşulsuz sevgi, romantizm, duygular, dostluk, şefkat, merhamet, uyum, hizmet, empati, nezaket,sadakat, şeref, ilham.

Gri: barış ve tarafsızlık (siyah-beyazın ortasında olduğu gibi), otantiklik, esneklik.

Mor: (taç çakra – evrensel bilinç, manevi bağlantı), ruhsal gelişim ve deneyimlerin yükselmesi, daha yüksek düşünce.

Kahverengi: toprak, istikrar, topraklanma, dayanıklılık, ev, arkadaşlık, saygı.

Siyah: Koruma, uyarı, itici güç veya negatif enerjinin uyarılması, ölüm (kapalı bir bölümde olduğu gibi), mistik akıl – ruhsal bir inisiyasyon, büyüme veya artan bilgeliğe maruz kaldığınızı gösteren bir işaret. Tüyler yanardöner olduğunda, yüksek mistik kavrayışı temsil eder (özellikle parlak bir yanardönerlik varsa).

Renk Kombinasyonları

Siyah ve beyaz karışık tüyler korumayı veya birleşme duygusunu temsil edebilir.

Mor ile karışık siyah, çok derin bir maneviyattır. Onu mistik bir işaret olarak alın.

Siyah, beyaz ve mavi karışık tüyler ufukta değişimi gösterir.

Kahverengi ve siyah çizgili desen (bir sülün / tüy gibi) – fiziksel ve manevi arasındaki denge.

Kahverengi ve beyaz – mutluluk ve psişik ya da başka bir zarardan radarın altına gireceksiniz.

İçinde kırmızı ve yeşil olan tüyler maddi açıdan şanslı olduğunuzu gösterir. Bunu çok şanslı bir işaret olarak alın.

Gri ve beyaz umudu temsil eder.