Yaşam Amacınızı Keşfetmek İçin Renkli Bir Nebula Seçin


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_d65652eb-3ed0-414f-9fc3-c30bf6918d4e-1.jpg

Her seferinde, nereye gittiğimizi veya hayattaki amacımızın gerçekten ne olduğunu merak ettiğimizde rehberlik almamız yararlı olur.

Bu kısa görsel test size birazda olsa ihtiyaç duyulan içgörüyü sağlayabilir.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Yaşam Amacınızı Keşfetmek İçin Renkli Bir Nebula Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Yaşam Amacı Mesaj Numarası 1: Orion Nebula

  Yaşam amacı bir Şifacıdır: siz bu fiziksel alana başkalarının iyileşmesine yardım etmek için geldiniz. Çoğu zaman bu, insanları fiziksel olarak iyileştirmek duygusal ya da zihinsel iyileşmeye yardımcı olarak hayatlarındaki zor zamanlar ve durumlarla onlara yardımcı olma yolunda gelir. Bir hemşire, terapist veya bütünsel bir şifacı / sezgisel olmayı tercih ettiyseniz, başkalarına hizmet etmek için buradasınız.

  Çoğu zaman bu, hayatınızın ilk bölümünün çok zor olabileceği anlamına gelir, çünkü kendiniz bunu anlayabilmeniz ve başkalarının kendi aralarında hareket etmesine yardımcı olmanız için, iyileşme sürecine girmeniz gerekir.Hayatınızdaki her zor deneyim ile, duruma ya da bunu sağlayan insanlara minnettar olması gerektiği anlamına gelir. Bunun garip geldiğini biliyorum ama durumu iyileştirip diğer tarafa sevgi ve anlayışla gelmen  gerçekten harika.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Yaşam Amacı Mesaj Numarası 2: Kartal Nebula

  Yaşam Amacı bir Sanatçı: Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için buradasınız. Müzik, sanat, şiir, ya da hikaye yaratma yoluyla olsun, dünyayı güzellik yaratarak daha güzel bir yer haline getiriyorsunuz. Birçok kez dünyanın kendisi, içindekiler için sert ve soğuk bir yer olabilir. Yaratıcılığa dayalı yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü getirerek, başkalarının daha iyi olması için ilham verirsiniz ya da sanat çalışmalarınızı gördükleri noktaya kadar biraz denemeye başlayan zorluklardan hareket ederek günlerini neşelendirirsiniz. Hafif eğlence biçiminde, sanatsal ifade, insanların aklını bir süre için sıkıntılarından kurtarmasına yardımcı olabilir.

  Bu başka birine bahşiş vermek için harika bir armağandır. Çoğu zaman sanatçılar, yarattıkları sanatta para kazanılmayacağı inancına sahiptirler. Bununla birlikte, bu sınırlayıcı bir inanç sistemidir. Bugün dünyada her zamankinden daha fazla, yaratıcı insanlar için gelir elde etmelerini sağlayam harika çıkışlar var. Sanatsal ifadenizin yarattığı parayla asla yaşayamayacağınıza inandığınızı düşünüyorsanız, o zaman onları açıklığa kavuşturmak ve bolluğun gerçekleşmesini sağlamak var olan temel inanç sistemlerini incelemek için melek ekibinizle birlikte çalışın.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Yaşam Amacı Mesaj Numarası 3: Kelebek Nebula

  Yaşam Amacınız Doğru Yoldasınız - Seçtiğiniz resim, üzerinde çalıştığınız anda yaşam amacınız ne olursa olsun, tam olarak doğru yolda olmanız gerektiğini size bildirmek! Melekler şu andaki hayallerinize ve hedeflerinize devam etmeniz için sizi teşvik ediyor, çünkü sizi tüm yol boyunca destekliyorlar. Rüyalarını bir kenara bıraktıysanız, meleklerinizin, hareket halinde olmanız gerektiğini düşündüğünüz yön ile bir kez daha yolunuza ve hizaya gelmenize yardım etmelerini isteyin.

  Yaşam amacına ulaşmak için her gün biraz zaman ayırırsanız, büyük resmin bir araya gelip meyve toplayacağını göreceksiniz. Her gün meditasyon ya da duayla merkezlenmek için zaman ayırmak, enerjinizin akmasını istediğiniz bu yönde bir niyet belirleyerek, sahip olduğunuz yönden ne geldiğine şaşıracaksınız! Doğru yoldasın! Devam et!

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Yaşam Amacınızı Keşfetmek İçin Renkli Bir Nebula Seçin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı