Himalaya Tuz Lambası Aldığınızda İnanılmaz Şeyler Olur


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_fe4ff278-78fb-4a9d-ad0d-e2366c804395-1.jpg

Himalaya tuz lambaları son birkaç yıldır sıcak bir konu haline geldi ve bu sebepsiz değil. Şu anda bir teknoloji çağında yaşıyoruz ve sürekli elektronik cihazlar ile çevriliyiz.

Cep telefonlarımız, televizyonlarımız veya bilgisayarlarımız olsun, her zaman yakınlarda bir çeşit elektronik cihaz vardır. Cihazlarımız neşe ve eğlence sunarken, aslında insan vücuduna da çok zararlı olabileceğini biliyor muydunuz?

Gözlerimizi harap etmenin yanı sıra televizyonlar, tabletler ve akıllı telefonlar da pozitif iyonları havaya uçuruyor.

Pozitif iyonların nefes alması tehlikelidir aynı zamanda yorgunluk ve depresyonla da bağlantılıdırlar. Ne yazık ki, teknolojiyle çevriliyiz ve bu günlerde pozitif iyonlardan kurtulmak neredeyse imkansız.

Ancak Himalaya tuz lambaları, pozitif iyonları “iyi” olanlarla değiştirir. Katı bir tuz parçasından tuz kristalleri ile dolu sepete kadar uzanan birkaç farklı formda gelirler.

Himalaya tuz lambasını satın almanın birçok nedeni var, ama en önemli sebebi bu dördü.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_19ffb1b9-8c7a-4a7a-89f5-53e91e903037.jpg

1. Himalaya Tuz Lambaları Havayı Arındırır

Çoğu insan Himalaya tuz lambalarının oksijeni temizleyip arındırabileceğini biliyordu, ancak sadece birkaç kişi sürecin gerçekten ne kadar inanılmaz olduğunu biliyor. İster inanın ister inanmayın, çevresini kurutan sıcak bir tuz yığınından çok daha fazlası var.

Bir Himalaya tuz lambası ısındığında, nem tuza emilir. Toz parçacıkları, sigara dumanı ve polenler de Himalaya tuz lambası içine emilir. Lambaya emilen su eninde sonunda buharlaşacak, ama zararlı hava kirleticileri sonsuza kadar tuza hapsedilecektir.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_482c1bbf-ea62-4e68-9a79-dc10bef9bf7d.jpg

2.Himalaya Tuz Lambaları Akciğer Kapasitesini Artırıyor

Himalaya tuz lambaları havadaki kirliliği temizlediğinden akciğerlerimiz olumlu yönde etkilenir. Ama aslında bundan daha fazlası var. Sağlıksız pozitif iyonların ne olduğunu kısaca tartıştık, ama iyi haber Himalaya tuz lambalarının  bu soruna da bir çözüm getirebileceği yönünde.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_c5dbfc8e-5cf3-4509-8908-63ce176c241c.jpg

3.Himalaya Tuz Lambaları Enerji Düzeylerini Yeniden Canlandırır

Zararlı pozitif iyonların insan vücuduna olan zararını kısaca anlattık, ancak pozitif iyonlar son zamanlarda enerjinizin tükenmesine de sebep oluyor. Neyse ki Himalaya tuz lambaları, pozitif iyonları negatif iyonlarla değiştiriyor.

Himalaya lambalarının yanı sıra, dışarıda yürürken veya duştayken vücudunuzu ihtiyacınız olan negatif iyonlarla doldurur. Ancak, bir kez daha, televizyon, bilgisayar, elektrikli ısıtıcı veya başka herhangi bir elektronik cihaz içeren bir odaya girdiğinizde, pozitif iyonlarla çevrelenirsiniz. Neyse ki, bir Himalaya tuz lambası pozitif iyonları kaldırabilir ve odanızı vücudunuzun ihtiyaç duyduğu “iyi” olanlarla doldurabilir.

4.Himalaya Tuz Lambaları Daha İyi Uyku Sağlar

Himalaya tuzu lambaları size daha fazla enerji verir ve kirleticileri oksijenden arındırır, aynı zamanda Himalaya tuz lambaları size daha iyi bir gece uykusu sağlayacaktır. Çoğumuz şu anda pozitif iyonlarla dolu bir odada uyuyoruz. Büyük bir sağlık riski olmasının yanı sıra, pozitif iyonlara çok fazla maruz kalmak beyindeki oksijeni azaltabilir.

Bu, bozulmuş bir uyku düzenine yol açabilir, ancak Himalaya tuz lambaları, havayı negatif iyonlarla doldurmak suretiyle bu problemi çözer. Uyku döngünüzün kesintiye uğrama eğiliminde olduğunu fark ederseniz, odanıza bir çift Himalaya tuz lambası yerleştirmeyi deneyin. Uyku düzeninizde büyük bir gelişme görmeye başlayacaksınız.

Himalaya tuz lambası, evinizi hava kirliliğinden ve pozitif iyonlardan kurtaracak doğal bir filtredir. Dahası, satın almak için pahalı değillerdir. Sayısız sağlık yararı sağlamasının yanı sıra, evinizde gerçekten de harika görüneceklerdir.

Himalaya Tuz Lambası Aldığınızda İnanılmaz Şeyler Olur

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı