Üçüncü Göz Öpücüğünün İyileştirici ve Güçlendirici Gücü

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_3c185ee6-95b8-4b37-b15b-39a1ae012862-3.png

Eğer birini alnından öptüyseniz bunun ne kadar yoğun olduğunu anlayacaksınız. Bu kadar basit bir şeyin bu kadar duygusal olamayacağını düşünürsünüz, değil mi?

Peki üçüncü göz öpücüğü nedir?

Alnındaki bir öpücük üçüncü gözdeki öpücüğü temsil eder. Çoğu insanın fark edebileceğinden çok daha derindir. Bir anlamda kişinin ruhunu öpmek gibidir. Her insan ellerimize dokunabilir ama ruhumuza nadiren dokunabilir.

Bilmeyenler için üçüncü göz, daha yüksek bir bilince sahip bir mekandır. Üçüncü göz kim olduğumuzun bir parçasıdır. Genellikle aydınlanma ve farkındalık ile ilişkilidir. İki kaşımızın arasında yer almaktadır. Onu açabilir, kapatabiliriz ve onu göremesekte orada olduğunu hissedebiliriz.

Üçüncü göz kaşlarımızın arasında yer alan ve ‘algı’anlamına gelen Sanskritçe Ajna adı verilen 6.Çakradır.

Rengi indigo element ışıktır.

6. Çakra; Görme, Hissetme, Ruhsal Bilinç, Sezgi, Yüksek Bilinçlilik ve Süptil Enerjilere baglanti ile ilgilidir.

Dudaklar üçüncü gözümüzün olduğu alında buluştuğunda  içimizden bir uyanış hissi doğar.

Bir öpücük, hipofiz bezinin yanı sıra epifiz bezini de uyaracaktır. Sonuç olarak melatonin salgılanır. Melatonin aslında iyi bir gece uykusu çekmemize yardımcı olan şeydir, bu yüzden aslında alnındaki iyi bir gece öpücüğü,yararlı olabilir. Üçüncü göz öpücüğü, refahın yanı sıra güvenlik duygusunu da beraberinde getirecektir.

Biraz şüpheci hissediyorsanız yakın arkadaşlarınız ve ailenizle deneyin. Ya da eşinizle. İlahi dokunuşun onları rahatlatmasına ve sizi rahatlatmasına izin verin. Bunu yaptıkça, sonuçları daha fazla fark edeceksiniz. Üçüncü göz öpücüğü, etrafındaki doğru insanlara sahip olan herkes için çok canlandırıcı bir deneyimdir.