Karmaşık Bir Yaşam Durumunu Çözmenin Çok Eski Ve Etkili Bir Yolu Var

Her birimizin kullanmayı unuttuğumuz gizli bir kaynağı var bu bizim bilinçaltımızdır. Yine de büyük ebeveynlerimiz bunu yapabildiler. Bilinçaltını duydular, ruhu dinlediler ve tüm faktörlere dayanarak hareket ettiler. Öyleyse, bir sorununuz varsa ve bunun için bir çözüm yoksa – bu yöntemi kullanın, size yardımcı olmak için bilinçaltı zihninizi dinleyin.

Ve bunu, kapalı gözlerle yatmadan önce yapmak gereklidir. Bu dönemlerde bilinçaltı en aktif olduğu zamandadır. Unutmayın, herhangi bir kendi kendine öğrenme ve oto-egzersiz bu dönemlerde yapılır. Sonra onlardan gerçek bir iş bekleyebilirsiniz.

Rahat bir şekilde (yatma pozisyonunda daha iyi, ancak rahat ettiğiniz başka bir pozisyonda da oturabilirsiniz), gözlerinizi kapatın iyi ve hoş bir şey hakkında olumlu düşünmeye başlayın.

Böylece ruh ve bilinçaltı ile duygusal bir arka plana uyum sağlarsınız. Beyin sislenmeye ve kapanmaya başlar. Ve bu süre zarfında, sorununuzun çözümünün siyah küpün içinde olduğunu hayal etmeniz gerekir. Elinizde tutuyorsunuz. Her taraf tamamen kapalı. Şimdi sadece siyah küp üzerinde yoğunlaşın, ellerinizle çevirin, soğuk pürüzlü taraflarını hissedin, uçurtmanın rengine benzeyen rengine bakın ve açmaya çalışın. Sorunu unutun, sadece küpün nasıl açılacağını düşünün, çünkü çözüm içindedir. Bilinçaltınızı çalıştırmaya devam edin.

Akşamları bu, egzersize devam ederseniz iyi bir sabah, geceleri küpün size yenildiğini ve açıldığını fark edersiniz. Ve içinde ne olduğunu hatırlarsınız- bu durumda sizin için en kabul edilebilir çözüm bu. Unutmayın – bilinçaltı zihin acele edilemez, sadece isteğinize göre çalışmak için yapılamaz. Ama aynı zamanda, isteyip istemediğiniz her zaman çalışır. Soru, çalışıp çalışmadığı değil, duyup duymadığınız değil. Bu yöntem dokunmanıza ve duymanıza yardımcı olur.

İç dünyanıza daha sık hitap ederseniz, gelecekte herhangi bir durumda hareket halindeyken, gözlerinizi göz açıp kapayıncaya kadar biraz daha uzun süre kapatabilirsiniz. Ve sonra gözlerinizi kapatma tekniğini uygulamadan düzenli bir dinleyiciye gidin. Bir araya gelin.

Dinleyin, bilinçaltınızla temasa geçin. Çünkü bilinçaltınız her zaman sizin için en makul ve karlı bir seçenek sunar. Her zaman sizi düşünür ve yardım etmeye çalışır. Sadece duymaya ihtiyacınız var. Onu dinleyin.