Bir Mandala Seç Ve Gizli Mesajını Keşfet

Mandalalar geometrik figürlerden çok daha fazlasıdır. Mandala sadece sembolizm açısından değil, aynı zamanda özel anlam açısından da zengindir. Evrende faaliyet gösteren çeşitli ilahi güçleri temsil eden önemli bir figürdür.

Resimdeki Altın mandalalara bir bak ve en çok beğendiğini seç.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Gizli Mesajını Keşfet
1.Mandalayı Seçtin
Bu mandalayı seçmek, her zaman doğru olanı yapmak için çabalayan ve aynı zamanda durumdan ihtiyacın olanı almaya devam eden biri olduğun anlamına gelir.Her şeyini vermek, bir görevi tamamlamak veya sevdiklerin için eğlenceli bir şeyler yapmak gibi bir alışkanlığın var. Nadiren, hafife alınmış hissediyorsun ve hiç kimse verdiğin zor işi algılamıyormuş gibi hissediyorsun. Güçlü bir doğru ve yanlış duygusu tarafından yönlendiriliyorsun ve risk alan birisin.
2.Mandalayı Seçtin
Ne kadar acıtsa da her zaman dürüst olan birisin. Her zaman doğruyu söylemenin değerini anlıyorsun ve hayattaki her şey hakkında doğru fikirlerinle tanınıyorsun. Samimi dürüstlüğün sayesinde, sana tavsiye için gelenlerle gerçek ve kalıcı ilişkiler kurabilirsin. Ayrıca gerçekten ilginçsin; En iyi hayat hikayelerine sahipsin ve her zaman kendini geliştirmeye çalışıyorsun.
3.Mandalayı Seçtin
Her zaman diğer insanları düşünürsün ve her zaman kendininkinden önce başkalarının ihtiyaçlarına dikkat edersin. Genellikle zihnini genişletmeye ve yeni beceriler kazanmaya heveslisin. Her şeyin zirvesindesin ve bir şeyi ilk bilen sensin. İnsanlar bilgi ve rehberlik için sana gelirler. Hemen hemen herkesle iyi geçinmene rağmen, senden farklı bakış açılarına sahip olanlarla aktif ve düşünceli tartışmalara girme konusunda ikonik bir yeteneğe sahipsin.
4.Mandalayı Seçtin
Seçimin, tanıştığın herkes üzerinde etki yaratan benzersiz ve sembolik kişiliğinle tanındığın anlamına gelir. Yaratıcılığın için çok ünlüsün, her zaman bir şeyden gizlice kaçma veya bazı yükümlülüklerden kaçınmak için doğru hikayeyi anlatma yeteneğine sahipsin. Harika bir hayal gücün var ve hayatını doğru bir şekilde temsil eden sanat eserleri yaratmak için zekanı kullanabilirsin.
5.Mandalayı Seçtin
Kendine güveniyorsun ve hayatta ihtiyacın olan şeyleri nasıl elde edeceğini tam olarak biliyorsun. Cesursun ve cesaretini kendini güçlendirmek için nasıl kullanacağını biliyorsun. Bağımsızsın, ne istediğini biliyorsun ve hala bir şeye sahip değilsen, dışarı çık ve al. Kendini nasıl doğrulayacağını çok iyi biliyorsun. Biraz cesaret ve biraz olumlamanın sana hayatta istediğin her şeyi vereceğini anlıyorsun.
6.Mandalayı Seçtin
Empatiksin, başkalarının duygularını mükemmel bir şekilde yakalayabilirsin, ancak doğru şekilde yanıt verecek kadar naziksin. Nazik ve alıcı yeteneklerin nedeniyle, sosyal ortamlarda başarılısın. İşler zorlaştığında sana gelen birçok arkadaşın var. Etrafındaki insanlar her zaman tavsiyeni ister çünkü ne söyleyeceğini tam olarak bilirsin.

Share your Results: