Bir Lotus Seçin Ve İhtiyacınız Olan Mesajı Alın

Hayatımızda zorluklar ortaya çıktığında, çoğu zaman bilinçaltı zihnimiz bilincimizden çok daha fazlasını harekete geçirebilir. Hayatınla ilgili iyi bir tavsiye almak istiyorsan resimdeki çiçeklerden seni kendine en çeken birini seçmen yeterli.

Bir Lotus Çiçeği Seç

Bir Lotus Seçin Ve İhtiyacınız Olan Mesajı Alın
1.Çiçeği Seçtin
Şu anda içinde bulduğun durum sandığından çok daha karmaşıktır. Ancak bu, paniğe kapılman veya avutulamaz gözyaşlarına boğulman gerektiği anlamına gelmez. Olabildiğince sakin kalmaya çalış. Duygularında bir patlama yaşaman ve duygularını ifade etmen tamamen normaldir. Ama şu an duygularını olabildiğince derinde saklamalısın.Duygularını kimseye gösterme. Bunu ne kadar iyi yaparsan ve ne kadar uzun süre dayanırsan o kadar iyi. Bazen canını sıkan şeyleri bırakmanın çok daha iyi olduğunu unutmamalısın. Evet, acıtacak ama bazen tek çıkış yolu bu. Ne kadar zor olursa olsun, hayal edebileceğinden çok daha güçlü olduğunu unutma. Her şeyin üstesinden gelebilecek güçlü bir insansın. Önemli olan sakinleşmek ve derin bir nefes almaktır.
2.Çiçeği Seçtin
Büyük olasılıkla durumu doğru değerlendirip değerlendirmediğin, kararlarının ve eylemlerinin ne kadar düşünceli olduğu konusunda çok iyi düşünmelisin. Gerçek şu ki, pervasızca hareket ettiğinde çok fazla risk alırsın. Önümüzdeki haftalarda başın ciddi şekilde dertte olabilir. Seni üzmek için aniden ortaya çıkan insanlar olacaktır. Bu nedenle, şimdi kendine odaklan ve çevrendeki herkesi mutlu etmeye çalışma. Üstelik bunu yapman imkansız.Ancak hayatındaki kötü olayları önlemek için zamanın olacak. Mali durumunu düşünmek için biraz zaman ayır, nerede ve neyin daha iyi hale getirilebileceğini düşün. Belki şu anda biraz kafan karışık, ama durumu öğrenebilirsin. Böylelikle, en azından olası riskleri hesaplayıp, bunlara hazırlanabilecek hatta önleyebileceksin. Sana alınan önlemlerin yeterli olmadığı ve olacakların kaçınılmaz olduğu görünse bile, bu doğru değil. Sen herşeyi başarabilecek bir insansın.
3.Çiçeği Seçtin
Yüreğinde büyük bir acı var. Ve ne kadar uğraşırsan uğraş, bu konuda yapabileceğin hiçbir şey yok. Seçtiğin çiçek, kurban rolünü kabul etmek zorunda olmadığının bir hatırlatıcısıdır. Seni her yönden çevreleyen sorunların üstesinden gelmek için zaman ayır. Konfor alanından çıkmaya ve tamamen yeni ve farklı bir şey yapmaya çalış.Kesinlikle tüm zorlukların üstesinden geleceksin. Şimdi hayatında olanlar sonsuza kadar sürmeyecek. Her şey geçer: Hayatta beyaz bir çizgi hemen köşede. Sonunda geriye bakabilir ve önceki haftalarda gerçek bir dövüşçü gibi savaştığını fark edebilirsin. Sadece hayatını zehirleyen zehirli insanlardan kurtulmalısın. Bu çok büyük fayda sağlayacaktır. Dürüst olmayan insanların senin nezaketinden yararlanmasına izin vermeyi bırak.
4.Çiçeği Seçtin
Son zamanlarda hayatında üzücü durumlarla karşı karşıya kaldın. Ve bu çiçek bunun bir hatırlatıcısıdır. Tamamen çaresiz, sinirli ve ilerleyemiyorsun. Yani, asıl mesele, kendine itiraf etmektir. Sorun değil: sen ilk değilsin ve son da değilsin. Olanlardan saklanmaya veya kaçmaya çalışma.Kim senin hakkında ne söyler ve yargılarsa onun sorunu, senin değil. Kalbinin yapmanı söylediğini yap. Anlaşılmadığın veya yargılanmadığın için üzülmek yerine, iyi şeyleri hatırla. Daha da iyisi, seni gerçekten seven ve inanan insanlarla daha fazla zaman geçir. Göreceksin: işler hemen gelişecek ve ruh halin düzelecek.
5.Çiçeği Seçtin
Hayatındaki her şey şimdi iyi. Nerede veya kiminle olduğundan memnun olmasan bile, gerçekten ilerliyorsun. Hayat her zaman rahat ve neşe dolu değildir, ancak bazen ilerlemek fedakarlık gerektirir. Hayatımız çok kısa bu yüzden sevdiklerinle beraber olduğun için şükretmelisin. Onlarla mümkün olduğunca çok zaman geçirmeye çalış, onlara sıcaklık ve sevgi ver.Ayrıca biraz yavaşla. Ne kadar uğraşırsan uğraş tüm işleri yeniden yapamazsın. Rahatla ve kendini daha iyi hisset. Son zamanlarda çok fazla iş ve uğraşın üstesinden geldin. Bu zaten hayatını etkilemeye başladı. İhtiyacın olduğunu hissettiğinde ara vermenin yanlış bir tarafı yoktur.
6.Çiçeği Seçtin
Duygusal yaraların, kendine itiraf etmeye istekli olduğundan çok daha derindir. Görevin: onunla başa çıkmak ve üstesinden gelmek. Gerçek şu ki, tüm sorunların kendi düşüncelerinden kaynaklanıyor. Onları, yaşama ve eğlenmeye müdahale eden zihninde kendin yaratırsın. Bunda yanlış bir şey yok. Sadece bu tür zararlı düşüncelerin varlığını kabul etmeli ve onları ortadan kaldırmaya çalışmalısın.Şimdi tuhaf bir hissin var: sanki sen değilmişsin gibi. Bu nedenle, köklerine, gerçek benliğine geri dönmelisin.Bu, hayatını daha iyi hale getirecek, eski duyguları ve mutluluğu geri getirecektir. Hiçbir şeyden korkma. Sadece bilinmeyene adım at. Kendine mutlu olma şansı ver.

Share your Results: