Taşını Seç Ve Değerli Tavsiyeni Al


Bir kişinin mizacına, karakterine ve hatta ruh haline uygun taşlar vardır. Hiç düşünmeden, onu diğerlerinden seçebilirsin.

Taşı seçmeden önce bu adımları uygulamalısın.

• Yeni bilgi edinmeye açık ol;
• Resimdeki 6 taş görüntüsüne bak;
• Hoşlandığın birini seç.

Bir Taş Seç

Taşını Seç Ve Değerli Tavsiyeni Al
1.Taşı Seçtin
Opal'ın anlamı, kendi yolunu bulma ve kendini keşfetme konusundaki ilgini gösterir. Bu taş, kişisel gelişim için çabalayan narin ruhsal yapıdaki insanlar tarafından tercih edilmektedir. Artık yaratıcı bir arayış içindesin, bunun sonucuna bağlı olarak gelecekteki tüm yaşamlara bağlı olacaksın.Kendini daha çabuk bulmaya çalış. Hayatını daha iyi hale getirmek için arzularını ve hedeflerini şekillendirmeye çalış. Bunu ne kadar erken yaparsan, o kadar çok başarı elde edebilirsin.
2.Taşı Seçtin
Böyle bir seçim, hayatını daha iyisi için değiştirecek olan olaylardan bahseder. Malakitin anlamı, rahat yaşamı, maddi refahı ve işlerdeki başarıyı belirler. Böyle olumlu bir seçim, her şeyin senin katılımın olmadan çözülmeyeceğini anlamanı sağlar. Çalışmaya devam et, başarı seni bekliyor.
3.Taşı Seçtin
Güneş taşının değeri en elverişli olanıdır. İyimserler ve şanslı insanlar tarafından seçilir. Bu aşamada bazı sorunların varsa, yakında çözülecek ve her şey en iyi şekilde sonuçlanacaktır. Yaşam tarzını korursan sana her zaman iyi şans eşlik edecektir.
4.Taşı Seçtin
Obsidiyenin değeri, yaşamın bu evresindeki kısıtlamaları gösterir. Büyük olasılıkla, dış koşullar veya başka insanlar tarafından engellenmiş olursun, ancak yakında sınırlarını ve fırsatlarını genişletebileceksin. Başkalarının seni engellemesine izin verme. Açık kişisel sınırlar belirle.
5.Taşı Seçtin
Havlit taşının anlamı her zaman diğer dünyayla bağlantılıdır. Sezgilerin iyi gelişmiştir, ancak bunu nasıl kullanacağını henüz tam olarak anlayamadın. Şimdi soruların varsa, yakında bunları en iyi nasıl çözeceğine dair bir işaret alacaksın. İç sesine güven ve işaretlere daha yakından bak.
6.Taşı Seçtin
Jasper'ın anlamı, zihinsel olarak tükenmiş ve fiziksel olarak yorgun olduğunu gösterir. Bu taş, yaklaşan iç özgürlük ve kurtuluş ile ilişkilidir. Şimdi dinlenmenin ve net bir plan geliştirmenin zamanı geldi.

Taşını Seç Ve Değerli Tavsiyeni Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı