Seçtiğin Taş Kişiliğin Hakkında Çok Şey Anlatacak


Gördüklerinin algısı, her şeyden önce kişiliğine bağlıdır. İç sesine hangi taşı seçeceğini sorabilirsin.
Bugün kendine bir taş seçmek ve ruhuna bakmak için eşsiz bir fırsat veriliyor.

Belki de bir kişi olarak kendinle ilgili her şeyi bilmiyorsun. Bu hatayı düzelt ve kişiliğini yeniden değerlendir.

Bir Taş Seç

Seçtiğin Taş Kişiliğin Hakkında Çok Şey Anlatacak
1. Kaplan Gözü Taşını Seçtin
Bu taşın seçimi, senin harika bir insan olduğunu söyleyecektir. Yaşamayı tercih ettiğin mutlu anları ve anıları nasıl besleyeceğini biliyorsun. Akıllısın ve mutluluğun uzun sürmediğini anlıyorsun, çünkü hayatta senin için değerli olan her şeyi korumaya çalışıyorsun. Senden bir insan olarak bahsedersek, sana delicesine aşık olan arkadaşların bunu senin için her zaman söyleyecektir. Her zaman nazik ve samimisin. Sevdiklerine nasıl destek vereceğini ve bundan keyif alacağını biliyorsun.
2. Pirit Taşını Seçtin
Bu olağandışı minerali seçtiysen, kişiliğin çok gizemlidir ve bazen açıklanamaz. Sürekli olarak harika fikirler ve yeni konseptler geliştiren yaratıcı bir insansın. Hayatının her anı için tonlarca harika fikrin var. Ancak bilgini nasıl uygulayacağını her şeyden önce kendin için öğrenmen gerekir. Kendine biraz güvenmiyorsun. Sen kıpır kıpırsın, kafanda sürekli dönen düşünceler seni enerjik kılar. Hemen tüm iradeni bir yumrukta topla ve tüm fikirlerini hayata geçir. Yakında çevrendeki dünyanın nasıl değişeceğini göreceksin.
3. Lapis Lazuli Taşını Seçtin
Böyle bir seçim kişiliğin hakkında pek hoş şeyler söylemez, ancak belki de dünya böyle insanlar olmadan sıkıcı olurdu. Çok kurnaz ve beceriklisin, İnsanların kafasını karıştırıyorsun ve onları nasıl manipüle ettiğini anlamıyorlar. Sen her zaman kendi gerçeğine sahip bir insansın. Senin hakkında o kadar sanatsal bir insan olduğunu söyleyebiliriz ki bazen kendini unutuyorsun, öfkeleniyorsun ve sonra birkaç dakika önce ne yaptığını ve söylediğini pek hatırlamıyorsun. Ancak, harika bir özelliğin var - hayatta iyimsersin ve insanları kendine nasıl aşık edeceğini iyi biliyorsun.
4. Jasper Taşını Seçtin
Böyle bir taş, son derece romantik biri tarafından seçilebilir. Büyüleyicisin ve sevdiğin kişiye her zaman sevgini veriyorsun, ancak karşılığında aynı duyguları kendin içinde almak istiyorsun. Tatlı ev eşyaları, sakin akşamlar, sıcak limon çayı ve en sevdiğin filmi izlemek senin için önemlidir. Güzel yemek pişiriyorsun ve lezzetli yemeklerinin tadını çıkarmak için bütün aileyi masanın etrafında toplayacaksın. Ama bazen yalnız kalmak istersin. Bazen çocukluğa düşersin ve küçük bir çocuk gibi kendine bakmayı istersin. Duygusal bir insansın ve diğer insanların duygularına mükemmel bir şekilde uyum sağlayabiliyorsun.
5. Malakit Taşını Seçtin
Sadece insanları ve aktif iletişimi seven bir kişi malakit seçebilir. Sen büyük eğlencelerin aşığısın, insanlarla her zaman yakın iletişim halindesin, açıksın ama duygusalsın. İnsanları hayatına kolayca sokarsın, çünkü insanları mükemmel bir şekilde anlamayı öğrendin. Tartışmalı bir durum ortaya çıkarsa, o zaman önce olayların sonucu için tüm seçenekleri düşünecek ve sonra harekete geçmeye başlayacaksın. Bir şey planlıyorsan, titizlikle yaparsın, çünkü bunun için çalışanlar tarafından sürekli övülürsün. Zeka, öngörü ve pozitiflik, kişiliğinin temel özellikleridir.
6. Sitrin Taşını Seçtin
Zamana nasıl değer verileceğini bilen güvenilir bir insansın. Herhangi bir şey yapmadan önce, her şeyi iyi kontrol edersin ve ancak o zaman amaçlanan hedefe doğru ilerlersin. Dakiklik, kişiliğinde değerli bir niteliktir. Geç kalmak senin için kabul edilemez ve başkalarından da aynı sorumluluğu ve dakikliği bekliyorsun. Senin gibi insanlar her zaman güvenilirdir çünkü zeki ve güvenilir bir insansın. Bunu hemen anlayacağın için seni aldatmak zordur.

Share your Results:

Seçtiğin Taş Kişiliğin Hakkında Çok Şey Anlatacak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı