Bir Pencere Seç Ve Hayatının Nereye Yönlendirildiğini Öğrenin

Neyi hedefliyorsun? İstediğin duygusal rahatlık nedir? Bunu sık sık düşündün mü?
Uyum içinde yaşamak için bilinçaltının sana söylediklerinin farkında olman gerekir.

Kendini biraz daha iyi anlamana veya en azından hedeflerini düşünmene yardımcı olacak hızlı ve renkli bir testi dikkatine sunuyoruz.

Tereddüt etmeden bir pencere seç ve hayatında neyi hedeflediğini öğren.

Bir Pencere Seç

Bir Pencere Seç Ve Hayatının Nereye Yönlendirildiğini Öğrenin
1.Pencereyi Seçtin
İletişime odaklandın. Bilgi alman, güncel olayları takip etmen, haberleri öğrenmen ve fikirlerini dile getirmen senin için önemlidir.
2.Pencereyi Seçtin
Kendi işlerini ve ilişkilerini geliştirmeye odaklandın. Başarılı bir sonuca sahip olabilecek her şeyi optimize ediyorsun. Dışarıdaki sorunlardan rahatsız olmazsın ve başka birinin hayatına karışmazsın.
3.Pencereyi Seçtin
Özgürlüğü elde etmeyi hedefliyorsun. Herhangi bir kontrolden uzaklaşmaya çabalıyorsun. Kendi kararlarını vermelisin. Hayatına herhangi bir müdahale istemezsin.
4.Pencereyi Seçtin
Kendi rahatını yaratmaya odaklandın. Küresel hedefler ve uzun vadeli projelerle ilgilenmiyorsun. Burada, şimdide yaşamak ve duygusal zevk almak istiyorsun.
5.Pencereyi Seçtin
Bir lider özelliklerine sahipsin. İstediğini başarmaya kararlısın. Kendinin ve diğer insanların sorunlarını çözmeye çalışırsın. Olumlu sonuçlar için sorumluluk alırsın. Hedeflerine doğru ilerliyorsun.
6.Pencereyi Seçtin
Kişisel alanını korumaya kararlısın. Çatışmalardan kaçınırsın. Rahat duygusal geçmişini geri kazanmak için bir ara vermen çok önemlidir. Barışa ihtiyacın var.

Share your Results: