Burcunuzun Gizli Gücünü Öğrenin

Hepimizin dünyadan sakladığı bir süper gücü var.

Muhtemelen, bunun çok az insanın sahip olduğu özel bir hediye olduğunu bile bilmiyoruz.

Koç Burcu

İnanılmaz derecede zekisin. İmkansızı mümkün kılmaya başladın. Hayatını sadece ilham verecek, başkalarının hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak, sanatsal bir şekilde tasarlama gücüne sahipsin. Doğal bir eğilim belirleyicisi olarak, doğuştan gerçek bir etkileyicisin. İstediğini elde etmek söz konusu olduğunda, senin için imkansız diye bir şey yoktur.

Boğa Burcu:

Tüm işaretlerden en belirleyici olanı, Boğa’nın herhangi bir beceride üstün olma gücü gerçekten de dikkat edilmesi gereken bir mucizedir. Nedense aklınızı çoğu insanın mücadele ettiği şeylerin etrafına sarabilirsiniz, bu da kolayca güçlü bir lider olabileceğiniz anlamına gelir. Kendi etki alanınız için ustasınız!

İkizler Burcu:

İkizlerin ortak bir güce sahip olmaları şaşırtıcı değildir. Bir yandan, kırılganlıklarınıza sahip olma, onları benimseme ve onları güzelliğin, sevginin ve şifanın büyük armağanları olarak taşımanın gücüne sahipsin. Sen içindeki güzelliğin tutkulu bir arayıcısısın.

Yengeç Burcu:

Büyük hayal kurma ve onların gerçekleşmesi için dünyada doğru alanı bulma gücü. Sen oldukça güçlü birisin. Dünyanın acımasız gerçeklerini beğenmezseniz, kalbiniz ve sevgi dolu doğanızla Dünyadaki en güzel şeylerden bazılarını yaratabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Aslan burcunun en belirgin belirtilerinden biri her koşulda ayağa kalkma ve savaşma gücüne sahip olmalarıdır. Özellikle aşk söz konusu olduğunda. Sevdikleriniz için yapmayacağınız hiçbir şey yok. Sonsuz becerikliliğin taşıyıcısı sizsiniz ve iç ateşiniz en karanlık anlarda bile kendi ışığınız olacak.

Başak Burcu:

Birden fazla katmana sahip mükemmeliyetçi olduklarını düşünürsek, bu süper güce sahip olduklarını gerçekten tahmin edemezsiniz, fakat Başaklar kesinlikle teselli etme, yatıştırma ve teselli edip insanların kalbini alma gücüne sahiptir. Bu sizin son derece sezgisel, algısal doğanızdan gelir. Siz bir şifacısınız ve sıklıkla hayatınızdaki önemli aşıklarla karmik bir bağ kurarsınız.

Terazi Burcu:

Siz tezahürün ustasısınız. Hayatınızda, aşkta, iş hayatında veya insanları bir araya getirme konusunda istediğiniz gerçekleri yaratma ve toplama konusunda inanılmaz bir güce sahipsiniz. Bir bağlayıcı tören ustasısın.

Akrep Burcu:

Tüm işaretlerin en cazibesi olan Akrepler, insanları karizmalarıyla etkileme gücüne sahipler ve bir odaya girdiğinizde diğer insanlar üzerinizde büyük bir etki yaratırsınız. Sen gerçek bir insan mıknatısısın.

Yay Burcu:

Sen bir sihirbaz ve zihin okuyucususunn. Bilinçaltınızı büyük bir titizlikle kucaklamak ve onu zorlayıcı bir varlığa dönüştürme gücüne sahipsiniz. Tüm dünyayla olan ilişkinizi geliştirmeye çalışırsınız. Senin için dünya bir istiridye ve tek yapman gereken onu açmak.

Oğlak Burcu:

Oğlaklar oldukça sert bir dış görünüme sahiptir. Süper gücünüz, farkedilecek kadar kötü olsa bile, insanlarda her zaman en iyisini arama gücüne sahip olmanızdır. İnsan doğasını derinlemesine anlıyorsunuz ve çoğu zaman yapışkan durumun her iki tarafını da kavrıyorsunuz. Sen gerçek bir barış ustasısın.

Kova Burcu:

En güçlü işaretlerden biri, sen burçların alevli anka kuşusun. Hiçbir şey seni aşağı ve uzak tutamaz. Hiç bir şey kalmamış gibi görünse bile, kendini yeniden kurma gücüne sahipsin, küllerinden doğar, ve zorluklar ne olursa olsun mükemmel bir hızla dünyadan yeni bir yol çıkarırsın. Sonsuza dek hayata aşık olacak tutkuyla kalacaksınız.

Balık Burcu:

Balık burcu sezgileriyle en yüksek benlikleriyle konuşma gücüne sahiptir. Çoğu insan sezgiye sahiptir, ancak balıklar sezgilerini çok daha yüksek bir seviyeye çıkarırlar. “İçgüdüleriniz” neredeyse her zaman yerindedir. En iyi seçimlerin içinden geldiğinden ve ruhunuza bir ders ya da amaç olarak hizmet etmeyen hiçbir şeyi reddetmekten çekinmediğinizden emin olabilirsiniz.