Doğum Tarihine Göre Zenginlik Nasıl Çekilir – Çok Yararlı İpuçları!

Finansal başarının doğrudan doğum tarihine bağlı olduğunu biliyor musunuz? Şans rakamınızı hesaplayın ve doğum tarihinize göre zenginliği nasıl çekeceğinizi öğrenin.

Hayattaki başarının doğrudan doğum tarihinizle ilgili olduğunu hiç düşündünüz mü? Böylesine benzersiz bir teknik, bir kişinin gizli yeteneklerini, güçlü ve zayıf yönlerini belirlemesine olanak tanır. Ayrıca maksimum faydayı elde etmek için biyoenerji akışlarının hangi yöne yönlendirilmesi gerektiğini önerir. Her şeyden önce, ‘şans numaranızı’ bulmanız gerekir. Bunu yapmak için doğum tarihinizi, ayını ve yılını ekleyip tek haneye düşürün.

Örneğin, doğum tarihiniz 3 Temmuz 1968 ise. Önce, gerekli tüm terimleri belirleyin:
3 + 7 + 1 + 9 + 6 + 8 = 34 Sonra tek basamağa inmesi için çıkan sayıyı kendi arasında tekrar toplayın. 3 + 4 = 7

Daha iyi öğrenmenize yardımcı olacak başka bir örnek. Diyelim ki doğum gününüz 22 Eylül 1984. Önceki şemaya göre hareket ediyoruz: 2 + 2 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 35
3 + 5 = 8

Artık sayınızı anladığınıza göre, ne tür bir iş yapmanız gerektiğini, zenginliği çekmek için ne yapmanız gerektiğini ve nelerden kaçınmanız gerektiğini öğrenin.

Numaranız 1 ise;

1 numaraya sahip olan insanlar hırslı, güçlü karakterli ve açık liderlerdir. Zenginliği çekmek için iyi bir mizah duygusu geliştirmeleri, başkalarına karşı sadık olmaları ve aktif bir yaşam sürmeleri gerekir. Bu insanların tüm sorunlarını çözmesi için en iyi günü Çarşambadır. O gün önemli müzakere ve anlaşmaların yapılması gerekiyor.

Negatif titreşimler: bencillik, gurur, övünme.

Numaranız 2 ise;

Bu tür insanlar yalnız çalışmamalı, takım halinde çalışmalıdır. Sosyallik, şefkat ve kendinize karşı nezaket geliştirerek, zenginliğin enerjisi ile çalışmak için gerekli ritim duygusunu bulabileceksiniz. Anlaşmaları veya sözleşmeleri imzalarken, bunu iki parmağınızla yapmaya çalışın. Bu, nakit akışını artırmanın anahtarıdır.

Negatif titreşimler: artan hassasiyet, risk alamama, irade eksikliği, korkaklık.

Numaranız 3 ise;

Doğuştan gelen bir sezginiz ve coşkunuz var, sahip olduklarınızdan memnunsunuz. Sesinizi ve hayal gücünüzü geliştirmeli ve bir sürü arkadaş edinmelisiniz. Sadece önsezinize odaklanın. Sudan sakının, çünkü bu unsur 3 numaraya sahip olanlar için nakit akışının önündeki büyük bir engel olabilir.

Negatif titreşimler: kıskançlık, konuşkanlık, sabırsızlık, eleştirisizlik.

Numaranız 4 ise;

Bu insanlar ciddiyet, sabır ve bilinç geliştirmelidir. Yalnızca uzun vadeli projeler planlayın, kısa vadeli beklentilerden vazgeçin. Zihinsel çalışma için doğuştan gelen eğilimlere rağmen, ellerinizle çalışmaktan çekinmeyin. Kazandığınız paraya iyi bakın, evinize ve ailenize yatırım yapın.

Negatif titreşimler: komuta etme arzusu, başkaları üzerinde baskı, tembellik, sabırsızlık, inatçılık.

Numaranız 5 ise;

İstediğiniz zaman çıkıp gelebileceğiniz bir iş bulmalısınız. Finansal başarı, diğer insanlarla işbirliği yapmaktan gelecektir. Faaliyet alanlarını değiştirmekten korkmayın, yeni yerleri ziyaret edin: rutin 5 numaraya sahip olanları çabucak rahatsız eder.

Negatif titreşimler: sorumsuzluk, kayıtsızlık.

Numaranız 6 ise;

Başkalarına hizmet etmelisiniz. Para çekmek için elverişli bir enerji yaratmak için çevrenize dikkat edin. Hoş ve açık olduğunuz gerçeğinden yararlanmaktan korkmayın; Insanlar, adil olduğunuzu ve anlaşmazlıkları başarılı bir şekilde çözebileceğinize inanacaklardır. Finansal başarınız, ev, okul, sosyal hizmet, eğitim ile ilgili tüm faaliyetlerden gelecektir.

Negatif titreşimler: gurur, kalpsizlik, başkalarının işlerine müdahale, inatçılık, başkalarını bastırma.

Numaranız 7 ise;

Sürekli yeni bilgiler arıyorsunuz ve yeni bilgiler almayı seviyorsunuz. Yedi bekarların sayısıdır: Muhtemelen kendinizle çok fazla zaman geçirmeyi seversiniz. Bu zamanı, okuyarak, meditasyon yaparak, öğrenerek ve yeni bir şeyler icat ederek zenginlik çekmek için kullanın. Hiçbir durumda el emeğine girmeyin: bu şekilde para kazanamazsınız. İş liderliği size göre değil, başarı özenli, bireysel, profesyonel çalışmanın bir sonucu olabilir. Kendinize güveniyorsunuz, dengelisiniz ve olağanüstü zihinsel yeteneklere sahipsiniz.

Negatif titreşimler: sabırsızlık, melankoliye eğilim, gizlilik, kopma.

Numaranız 8 ise;

Zenginleşmeye giden yolunuz kolay değil; Finansal başarı, servetlerini artırmak için yapılan çabaların bir sonucu olarak gelir. Büyük bir işe girmeye çalışın, çünkü büyük bir şirket için çalışmaya başladığınızda, kazancınız iyi olacaktır. Bu hedefe ulaşmak için sağduyu, karar verme cesareti, sağlam ilkeler gerekecektir.

Negatif titreşimler: aşırı hırs, sağlığı ihmal etme, hoşgörüsüzlük, gücün kötüye kullanılması, anlamsız savurganlık, cimrilik.

Numaran 9 ise;

Başkalarının sorunlarına karşı hoşgörü ve anlayış geliştirin. Başkalarına finansal sorunların nasıl çözüleceği konusunda yardım etmeye ve tavsiyelerde bulunmaya çalışın. Kendiniz için güç, belirli şeylere sınırsız sahip olma gibi şeyler talep etmeyin. Tıp kurumlarında ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda çalışmakla ilgili hayırsever faaliyetlerde bulunarak maddi refahınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Negatif titreşimler: öfke, cimrilik, umutsuzluk, çekingenlik, belirsizlik, kararsızlık.

Umarım bu etkili teknik, kendiniz ve yetenekleriniz hakkında çok şey öğrenmenize yardımcı olmuştur. Bu bilgiyi ihmal etmeyin, çünkü eski zamanlardaki insanlar bile sayılara özel önem verdiler. Belki de bu ipuçlarını takip ederek bugün evinize zenginliği çekebilirsiniz.