Burcunuza Göre Gizli Kişiliğiniz

 

Çoğu insanın burç işaretleri ile ilişkili kişilik özelliklerini bildiğini söylemek oldukça güvenli. Hatta bazı insanlar hayatlarını burçlarına göre bile yaşıyorlar. Ancak, her burcun gizli bir kişilik özelliği olduğunu biliyor muydunuz? İşte her burcun gizli kişilik özelliği.

Koç (21 Mart-19 Nisan):

Bir Koç’un patron olması gerekmiyor – liderlik için ezici bir güce ihtiyaç duyuyorlar. Koçlar doğal liderlerdir ve herkes bunu bilir. Bilmedikleri şey, eğer bir Koçsanız ve sorumlu değilseniz, o zaman bunu değiştirmek için neredeyse her şeyi yapacağınızdır.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Boğa tarafından temsil edilen herhangi bir işaret inatçı olmalıdır. Fakat insanların sizi öğrenmek için şaşırtabilecekleri şey, güzel şeylere olan sevginizdir ve Boğa’yı tomurcuklandırmanın bir yolu, kendilerine yeni bir mücevher parçası satın almalarını ya da bir buket çiçek göndermelerini önermektir.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

İkizler konuşmayı sever ve genellikle hikayenin her iki tarafını da ikna edici bir şekilde satabilir. Size duymak istediklerinizi söylerler, sonra arkanı dönüp kesinlikle duymak istemediğiniz her şeyi size söylerler. İkizlerin, ağzından çıkan kelimeleri asla kontrol edemezsiniz.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeçler sadece kendi duygularını değil, diğerlerini de içselleştirme eğilimi vardır. Epati yetenekleri fazlasıyla gelişmiştir. Yeteneklerinizi açmak için her gün kendinize zaman ayırdığınızdan ve tuttuğunuz tüm duyguları bıraktığınızdan emin olun.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bir aslan gözlerini ödülün üzerine koyduğunda, asla bırakmaz. Eğer bir hayat arkadaşı ise, sürekli olarak ayrılırlar ve tekrar bir araya gelirler. İstedikleri daha somut bir şey olursa, almak için elinden gelenin en iyisini yaparlar.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Başaklar iyi insanlardır: sağlam ve güvenilir. Hayatınız boyunca bir bir Başak’a güvenebilirsiniz. Onlara ihtiyacın olduğunda orada olacaklarından emin olabilirsiniz.

Terazi (Eylül 23 – Ekim 22)

Terazi rasyoneldir dengede ve dürüst olmak ister. Teraziler soğuk değillerdir, sadece kafalarına yatmayan şeyler vardır ve genellikle kalplerini dinlerler.

Akrep (Ekim 23 – Kasım 21)

Akrepler, gerçekleri arayanlar arasındadır ve yalan söyleme konusunda çok korkutucu olurlar. Akrepler tutkulu olmakla birlikte, bazen bu tutkular kıskançlık ve takıntı gibi olumsuz duygulara yönlendirilmektedir.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Yay sadece kalkıp bir maceraya atılmayı sever. Bağlanmaktan nefret ederler. Bir Yay ile kararlı bir ilişki istiyorsanız, her şeyi bırakmaya ve gitmeye hazır olun. Kendi kurallarına göre oynayabileceğinizi görürlerse, kendilerini bağlı hissetmezler, ancak duygusal bir seyahat arkadaşı bulduklarını görürler.

Oğlak (Aralık 22-Ocak 19)

Oğlaklar, tüm burçların en muhtemel işaretidir. Bir şeye başlarlarsa, bunu yapmak için geç kalmak zorunda kalsalar bile bitirirler. Hedef odaklı oldukları için yaşamları sadece işle ilgili olacaktır.

Kova (Ocak 20-Şubat 18)

Kovalar genel olarak insanlığı sever, ancak bazen onların sevgisini nesnelerine sevgiyle ifade etmekte zorlanırlar. Sevgi hissetmedikleri değildir, sadece gösterişli veya gösterici yollarla ifade etme gereği duymazlar. Herhangi bir gruptaki öldürücü kişiler olduklarını biliyoruz, ama gizlice herkesten farklı olmaktan hoşlanıyorlar.

Balık (Şubat 19 – Mart 20)

Balıklar son derece yaratıcıdır ve resim yapma, oyunculuk, şarkı söyleme gibi sanatsal tutkularla gelişirler. Balıklar hayal güçlerine tamamen kapılabilir ve bazen dünyadan geri çekilmeleri gerekebilir.