Bir Mandala Seç Ve Manevi Mesajını Al

Mandala kelimesi ‘daire’ anlamına gelir. Bir Mandala bütünü temsil eder, bize bedenlerimizin ve zihinlerimizin ötesine ve içine uzanan sonsuzlukla olan ilişkimizi hatırlatan kozmik bir diyagramdır.

Mandala bize yaşamın tüm yönlerinde, Dünya’da, Güneş’te, Ay’da ve daha açık bir şekilde, arkadaşları, aileleri ve toplulukları kapsayan yaşam döngülerinde görünür.

Mandalalar, hayatın asla bitmediği fikrini simgeleyen dairesel tasarımlardır. Birçok mandala, bir birey veya bir grup birey için manevi bir anlama sahiptir.

Mandalalar, bireyler tarafından yaşam yolculuklarını sembolize etmek için oluşturulabilir. Mandalalar ayrıca bir bireyin nerede olduğuna dair bir hikaye de anlatabilir.

Resimdeki mandalalardan birini seç ve manevi mesajını al.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Manevi Mesajını Al
1.Mandalayı Seçtin
'Kendin için alana ihtiyacın var.Her şeyin üzerinde ağırlaştığı ve kendine biraz zaman ayırmak istediğin zamanlar vardır.Bu durumda, olayları daha net görmeni sağlayan o içsel sessizliği bulmak çok faydalıdır.Hissettiklerini ifade etmekte zorlanabilirsin.Boğazını koru ve zihnini rahatlatmaya çalış. Vücudunda dördüncü ve beşinci çakranı kontrol altında tut.Sessizliğe erişmek için nefes alma tekniğine başvurabilirsin: nefese odaklan, hiçbir çaba göstermeden havanın burnundan nazikçe girdiği ve tekrar dışarı çıkmak için göbeğe doğru indiği yola odaklan.Başka hiçbir şey yapmadan sadece nefes hareketini takip et. Olan her şeyi gözlemle.Ani bir düşünce, gürültü veya fiziksel duyum dikkatini dağıtırsa, neler olduğuna dikkat etmen ve ardından nefesini yeniden gözlemlemen gerekir.Yeniden keşfetme olasılığın olan sessizliğin ve alanın tadını çıkar.
2.Mandalayı Seçtin
Aradığın şey sana çok yakın.Seni ilgilendiren şeyi bulmak için her zaman uzağa gitmek gerekli değildir. Bu sadece dünyaya farklı gözlerle bakmakla ilgilidir. Başkalarıyla ilgili olarak kendinle ilgili neler yapabileceğini fark edersen, daha kolay çözümler bulabileceksin. Rahatla, eğlen ve kalbinle dinlemeye çalış.Bu mandala sana üçüncü çakranın (bilgelik ve muhakeme eksikliği), dördüncü çakranın (anlayış ve sevgi) ve beşinci çakranın (iletişimdeki netlik) enerjisini kullanarak dengede kalabileceğini hatırlatır.Gün boyunca etrafındaki insanları ve başına gelenleri gözlemle, her türlü yargılamayı bırakıp sadece kalbin konuşmasına izin ver; Bu alıştırmayı sevdiğin insanlarla ve ayrıca kendini çatışma içinde bulduğun kişilerle yap.Günün sonunda hissedeceğin dinginlik hissine hayran kalacaksın. Uyuduğunda, etrafındaki herkese sevgi dolu bir düşünce gönder.
3.Mandalayı Seçtin
Bir dönüşüm anı yaşıyorsun.Şu anda sana her ne oluyorsa, bunun bir dönüşüm süreci olduğunu anlamalısın. Bu süreç, seni alışkanlıklarının uygunluğu üzerinde düşünmeye zorladığı veya acı çekmene neden olduğu için acı verici olabilir. Zor zamanları kabul etmek ve üstesinden gelmek için sana neler olduğunu anlaman önemlidir.Kabul duygusunu anlamana ve geliştirmene yardımcı olması için dördüncü, altıncı ve yedinci çakranın enerjisinden yararlanabilirsin.Gün boyunca günlük aktivitelerini yaparken kalbinde bir alevin yandığını ve vücudunun sadece ondan kaynaklanan bir ışık halesi olduğunu hayal et.Işık, seni dönüşüme götüren yoldur. Meleklerden sana yardım etmelerini ve değişimle yüzleşmek için sana eşlik etmelerini iste.

Share your Results: