Bir Resim Seç – Şu Anda Düşüncelerinin Ve Duygularının Nasıl Olduğunu Öğren

İç gözlem, kendi düşüncelerini ve duygularını incelemek için içe bakmayı içeren bir süreçtir. İnsanlar doğal olarak kendini merak ederler. Kim ve nasıl olduğumuzu anlama umuduyla kendi deneyimlerimizi ve eylemlerimizi tekrar ederiz.

Evinin dışında olduğunu hayal et. Bu resimdeki yerlerden hangisinde olmak isterdin?

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç - Şu Anda Düşüncelerinin Ve Duygularının Nasıl Olduğunu Öğren
1.Resmi Seçtin
'Pes ediyorum' tabiri kesinlikle kimsenin senden duymayacağı bir sözdür! Seçiminin anlamı: aşk, umut ve olasılıktır. Sınırlarının farkındasın ama aynı zamanda fırsatlara da inanıyorsun. Doğru hayal kurmayı ve zihninle dolaşmayı seviyorsun, derinlerde bunu hayatını daha renkli kılmak için yapıyorsun. Seni yargılayanlar seni hiç tanımıyorlar! Dışarıdaki çimen, içindeki umudu temsil eder.
2.Resmi Seçtin
Sen birçok özlemi olan bir insansın. Bir projeye başlarsan, onu tamamlaman gerekir. Gücünü ve kırılganlığını, erdemlerini ve eksikliklerini, cesaretini ve sınırlamalarını bilirsin. Sonuçta çiçekler de benzer bir kaderi yaşıyor. Ama kalkmaya hazırsın. Çiçeğin her yıl yenilenen doğanın yaşam vaadini temsil etmesi tesadüf değildir; Hayatın sunduklarının en iyisi; Sağlık hastalıktan sonra 'çiçek açar', başarılı bir aktivite 'çiçek açar'. Çiçekli sokaklar, içindeki özlemleri temsil ediyor.
3.Resmi Seçtin
Çok açık bir zihnin var ve her zorlukla bir fırsat olarak karşılaşıyorsun, cesur bir yaşam sürüyorsun! Yabancılarla önyargısız yüzleşirsin. İnsanlara, herkese aynı saygıyla davranacağın konusunda sana güvenebilecekleri hissini veriyorsun. Her şeye ve herkese rağmen sadıksın ve aynı zamanda harika affetme yeteneğine de sahipsin. Arkadaşların için yeri doldurulamazsın!Dışarıdaki köpek, iç ortamını karakterize eden sadakat ve güven duygusunu temsil eder.

Share your Results: