Test: Zihninin Neyi Gizlediğini Keşfet


Belirli renklerin neden belirli duygularla ilişkili olduğunu hiç merak ettin mi? Örneğin, ‘utançtan kıpkırmızı oldum’, ‘kara bir hüzün bulutu var’ gibi

Hayatındaki bir olayı düşünerek ve olayla en çok ilişkilendirilen rengi seçerek bu teoriyi test etmeni öneriyorum.

Resme bak ve en çok sevdiğin rengi seç.

Bir Renk Seç

Test: Zihninin Neyi Gizlediğini Keşfet
Mavi Rengi Seçtin
Bu en sevdiğin renkse, diğer kişiden emin olana kadar ilk başta çok dikkatli olmana rağmen, muhafazakar ve başkalarına oldukça güveniyorsun. Aynı zamanda, güvenilir olmaya da derin bir ihtiyacın var. Dürtüsel veya kendiliğinden değilsin; Her zaman konuşmadan önce düşünür, hareket eder ve her şeyi kendi hızında yaparsın. Duygularını işlemek ve paylaşmak için zaman ayırıyorsun. Gerçek ve samimisin, sorumluluklarını çok ciddiye alıyorsun. Mavi rengi seçmek, günlük yaşamında derin bir barış ve uyum ihtiyacına sahip olduğun ve tüylerinin kabarmasını sevmediğin anlamına gelir.
Sarı Rengi Seçtin
Mutlu bir mizacın var, neşeli ve eğlencelisin. Yaratıcısın, genellikle yeni fikirler bulursun, fikirleri hayata geçirmek için başkalarına ihtiyaç duyan bir fikir insanısın. Sarı bir kişilik rengiyle, kendine ve başkalarına karşı çok eleştirel olabilirsin. Mükemmeliyetçi birisin.Her zaman her şeyi analiz ediyorsun ve düşüncende metodiksin. Sarı bir kişiliğe sahipsen, dürtüselsin ve hızlı kararlar veriyorsun demektir, ancak çoğu zaman endişeden dolayı çok hızlı atlıyor ve işleri sabit bir hızda almak yerine acele ediyorsun. Hedeflerine ulaşmak için fiziksel enerjin yerine zihnini kullanırsın.
Yeşil Rengi Seçtin
Yeşil renk denge ve uyum ile ilgilidir. Renk psikolojisi açısından, kalp ve duyguların büyük dengeleyicisidir, kafa ile kalp arasında bir denge oluşturur. Doğaya karşı derin bir sevgiye sahip, gerçekçi bir insansın. Bu renk, istikrar ve dayanıklılık ile ilgilidir, zorluklarla yüzleşmek için sebat ve güç verir. Kararlı ve dengelisin, denge için çabalıyorsun. Bu dengeyi arayarak bazen huzursuz ve endişeli olabilirsin. İyi bir vatandaşsın ve topluluk gruplarına katılmayı seviyorsun. Yüksek ahlaki standartların var ve doğru olanı yapmak senin için önemli.
Kırmızı Rengi Seçtin
Kırmızıyı seçtiysen, aklında çok güçlü ve her zaman olumlu bir hafızan var, öncü ruha ve liderlik özelliklerine sahipsin. Yürekten coşku, neşe, bir tutku anı - tüm bunlar kırmızı rengin seçimini etkileyebilir. Kişilik rengi kırmızı olarak, seninle birlikte olmak çok heyecan verici, çünkü çok fazla enerji yayıyorsun. Hırslı ve rekabetçisin ve kazanan olmayı seviyorsun. Başarı odaklısın ve ikincilik senin için yeterince iyi değil. Seninle ya hep ya hiç. Temelli, pratik tavrın ve sınır koyma yeteneğinle genellikle başkalarının saygısını oldukça kolay kazanırsın.

Share your Results:

Test: Zihninin Neyi Gizlediğini Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı