Bir Balon Seçin ve Manevi Rehberlik Mesajınızı Alın

Görünmez manevi rehberlerimiz hayatımız boyunca her zaman yardımımıza gelirler. Genellikle bize işaretler ve yönler bırakırlar. Bazen bu işaretleri görmemiz ve anlamamız oldukça zordur!

Şimdi En beğendiğiniz bir balonu seçin ve rehberlik mesajınızı alın.

Bir Balon Seçin

Bir Balon Seçin ve Manevi Rehberlik Mesajınızı Alın
1.Balonu Seçtiniz
Odada güneş ışınlarının canlı ışığı olmadan çok fazla zaman geçirdiniz. Şimdi sizi kim ısıtacak ve güneş enerjisi ile dolduracak? Doğada kesinlikle daha fazla zaman harcamanız gerekiyor! Biraz temiz hava ve güneş ışığı zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaç duyduğu şeydir. Mümkünse, gelecek hafta doğada en az 20 dakika geçirin. Bu, auranızı temizler ve vücudunuzu güçlü ve pozitif bir şekilde doldurur!
2.Balonu Seçtiniz
Bağımsız bir düşünür olmaktan korkmayın. Yakın gelecekte, mantığınızın diğer insanların düşüncelerinden farklı olacağı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Anlaşmazlıklar ve tartışmalar ortaya çıkabilir. Ancak, bu birinizin yanlış olduğu anlamına gelmez. Sakinleşin, iç sesinizi dinleyin, rahat bir ortamda her şeyi düşünün ve sorunu tekrar tartışın böylece uzlaşmaya varabilirsiniz!
3.Balonu Seçtiniz
Sizin tamamen çözülemeyen zor bir sorununuz mu var? Sevilen birinden tavsiye almalısınız - bir arkadaş ya da yaşam deneyimi zenginliği olan bir akraba. Elbette böyle bir arkadaşınız var, kanaatinize saygı duyuyorsunuz. Belki de zaten bu tür sorunların üstesinden gelmiştir ve tavsiyesi sizin için tam bir yol olacaktır ve sorununuzu başarıyla çözmenize yardımcı olacaktır.