Bir Sihirli Top Seçin Ve Tahmininizi Alın


En çok beğendiğiniz Sihirli Topu seçin ve mesajınızı aşağıdan okuyun.

Sihirli Bir Top Seçin

Bir Sihirli Top Seçin Ve Tahmininizi Alın
1.Topu Seçtiniz
Evren, iyi bir iş çıkardığınızı ve sonrasında dinlenmeniz gerektiğini açıkça belirtmek ister. Sıkı çalışmanın meyvelerinin tadını çıkarın. Plana göre gitmeyen küçük detaylarla başa çıkmak için yeterli güce sahipsiniz. Son zamanlarda, diğerlerine çok yardımcı oldunuz. Onlara değerli tavsiyeler verdiniz, yardım eli uzattınız. Şimdi dinlenme zamanı. Kendiniz için bir şeyler yapın. Hayatta neşe verecek bir şey yapın.
2.Topu Seçtiniz
Etrafınızdaki insanlarla iletişim kurmanın zamanı geldi, ama önce kendinizle ve doğanızla bağlantı kurmalısınız. Bu dünyada yalnızmışsın gibi hissetmeyi bırak. Aslında, sen evrenin bir parçasısın ve ruhsal olarak bu gezegendeki her hayvan, bitki ve insanla bağlantılısın. Tek yapman gereken kalbini açmak.
3.Topu Seçtiniz
Mola zamanı! Son zamanlarda çok sıkı çalıştınız, ancak zirveye devam edebilecek güce sahip olmak için dinlenmeniz gerekiyor. Ek olarak, size nasıl daha kendiliğinden olmayı ve daha fazla risk almayı öğretme zamanı. Hayatta risk almamak, alabileceğiniz en büyük risktir. Her şeyin bir zamanlamaya göre yapılması gerekmez. Kendiniz için bir şeyler yapın ve her şeyden önce bir gülümseyin.
4.Topu Seçtiniz
Dünyaya güvenin ve yaşamınızı planlamayı bırakın, çünkü bilge bir adam bir zamanlar yaşamın onu planlarken zaman harcadığımız zaman bile, bizi belirsizce geçirdiğini söyledi. Aklına biraz boşluk ver ve düşüncelerini temizle. Seçimlerden kaçının ve akışa devam edin. Meditasyon yapmaya, kitap okumaya veya yalnız seyahat etmeye başlayın. Hayatında ne kadar değişik olduğuna şaşıracaksın.

Bir Sihirli Top Seçin Ve Tahmininizi Alın

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı