Bir Mandala Seç Ve En Güçlü Empatik Hediyenin Ne Olduğunu Öğren

Bazı insanlar empatik olmanın, kendini başka birinin yerine koymak anlamına geldiğini düşünür. Ama bundan daha fazlası var. Her biri farklı empatik yeteneklere sahip olan birkaç farklı empat türü vardır.

Resimdeki 6 mandalaya bir göz at ve kendini en çok bağlı hissettiğin bir mandalayı seç. Seçimin sana Empati türünün ne olduğunu ve bu hediyeden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini söyleyecektir.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve En Güçlü Empatik Hediyenin Ne Olduğunu Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Duygusal empati, en yaygın empati türlerinden biridir. Bu tip biriysen, çevrendekilerin duygularını kolayca algılayabilir ve bu duyguların etkilerini kendi duyguların gibi hissedebilirsin. Duygusal empati, başkalarının duygularını kendi duygusal bedeninde derinden deneyimleyecektir. Örneğin, duygusal bir empat, üzüntü yaşayan başka bir kişinin yanındayken derinden üzülebilir. Duygusal empatlar için, kendi duygularınla başkalarınınkileri ayırt etmeyi öğrenmek önemlidir.
2.Mandalayı Seçtin
Bu tür empatiye sahip olanlar, diğer insanların bedenlerinin enerjisini yakalayabilirler. Başka bir insanı neyin hasta ettiğini sezgisel olarak bilirler. Bu tür empatiye sahip birçok insan, geleneksel veya alternatif tıp meslekleri aracılığıyla şifacı olur. Fiziksel empatlar, birini tedavi ederken fiziksel bedenlerinde bir farkındalık 'hissedebilir'. Ayrıca, bir kişinin enerji alanındaki tedaviye ihtiyaç duyduklarını hissettikleri tıkanıklıkları 'görebilirler'. Tıp alanında bir empat isen, başkalarının semptomlarını algılayabilir ve onları kendi bedeninde hissedebilirsin.
3.Mandalayı Seçtin
Jeomantik empatiye bazen yer veya çevresel empati denir. Bu yeteneğe sahip olanlar, fiziksel manzaraya iyi uyum sağlarlar. Belirgin bir neden olmaksızın, belirli ortamlarda veya durumlarda kendini rahatsız veya gerçekten mutlu hissediyorsan, bunun nedeni jeomantik bir empat olman olabilir. Jeomantik bir empat isen, belirli yerlere derin bir bağlantı hissedeceksin. Ayrıca bir yerin tarihine duyarlı olabilir ve o yerlerde meydana gelen üzüntü, korku veya neşeyi tespit edebilirsin.Yer empatları doğal dünyayla çok uyumludur ve ona herhangi bir zarar geldiğinde ağlarlar. Ağaçlar kesildiğinde veya manzaralar yok edildiğinde dehşet içinde izlerler. Bu tür bir empat isen, muhtemelen şarj olmak için doğada zaman geçirmen gerekir. Senin için çok şifalı bir çevre projesinde de bulanabilirsin.Günlük ortamını mümkün olduğunca uyumlu ve güzel hale getirmen önemlidir. Evini bitkiler ve doğal kokularla doldurursan daha mutlu hissedebilirsin. Mobilyaların ve kıyafetlerin için de ahşap ve keten gibi doğal malzemeleri tercih edebilirsin.
4.Mandalayı Seçtin
Bitki empatı isen, onların neye ihtiyaçları olduğunu sezgisel olarak hissedersin. Doğru bitkiyi bahçende veya evinde doğru yere yerleştirmen için özel bir hediyen olacak.Birçok bitki empatı, hediyelerini iyi bir şekilde kullanabilecekleri parklarda, bahçelerde veya vahşi manzaralarda çalışmayı seçer. Bu hediyeye sahip bazı insanlar, aslında doğrudan zihinlerinde işiterek ağaç veya bitki rehberliği alırlar.Bu tür bir empat isen, ağaçlar ve bitkilerle çok fazla temasa ihtiyacın olduğunu zaten biliyorsundur. Özel bir ağaç veya bitkinin yanında sessizce oturarak ve onun ihtiyaçlarına ve rehberliğine daha yakından uyum sağlayarak bu bağı güçlendirmek isteyebilirsin.
5.Mandalayı Seçtin
Birçok empatın hayvanlarla güçlü bir bağlantısı vardır. Bununla birlikte, hayvan empatları, muhtemelen hayatlarını onlara bakmak için çalışmaya adayacaktır. Bu yeteneğe sahip olanlar, bir hayvanın neye ihtiyacı olduğunu bilecek ve onunla telepatik olarak iletişim kurabilecektir. Eğer bir hayvan empatı isen, muhtemelen onlarla mümkün olduğunca çok zaman geçiriyorsundur. Hayvan biyolojisi veya psikolojisini incelemenin yeteneğini geliştirmene yardımcı olduğunu görebilirsin. Özel yeteneğin bir hayvanda neyin yanlış olduğunu anlamana ve ona göre davranmana izin verebileceğinden, bir veteriner olarak eğitim almayı da düşünebilirsin.
6.Mandalayı Seçtin
Sezgisel bir empat isen, sadece etraflarında bulunarak diğer insanlardan bilgi alabilirsin. Birine bir bakış, o kişi hakkında sana her türlü bilgiyi verebilir. Örneğin, birinin sana yalan söylediğini hemen anlayacaksın çünkü sözlerinin ardındaki niyetleri hissedebilirsin. Bu yeteneğe sahip olanlar diğer enerji alanlarıyla rezonansa girerler ve başkalarının enerjisini çok kolay okurlar. Bu, başka birinin düşüncelerini okuyabilen telepatik empati ile yakından ilgilidir. Bu yeteneğe sahipsen, kendini uyumlu hissettiğin insanlarla çevrelemelisin. Bu yetenekle, enerji alanını, başkalarının düşünce ve duygularıyla sürekli bombardımana tutulmaması için güçlendirmen gerekebilir.

Share your Results: