Önceki Hayatından Çözülmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kar Tanesi Seç

Hayatında, bu zorluklar üzerinde ne kadar çok çalışırsan çalış, zor olmaya devam eden belirli alanlar olduğunu hiç fark ettin mi?

Ruhunun bu yaşamda iyileştirmeyi ve tamamlamayı seçtiği başka bir yaşamın karması üzerinde çalışıyor olman oldukça olasıdır.

Karmik sorunun ne olduğu hakkında bir fikrimiz olduğunda, hayatımız boyunca sorun olan bazı zorlukları neden yaşadığımızı anlayabiliriz.

Çözülmemiş karmik sorununun ne olduğunu öğrenmek için resimdeki kar tanelerinden birini seç.

Bir Kar Tanesi Seç

Önceki Hayatından Çözülmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kar Tanesi Seç
1.Kar Tanesini Seçtin
Geçmiş bir yaşamda, çoğu zaman yalnızdın, izole edildin ve başkaları tarafından terk edildiğini hissettin. Bu yüzden ilişkilerine değer veriyorsun ve herhangi bir ilişkinin dağılmaması için her şeyi yapacaksın. Bazen sadece o kişinin iyiliğini veya potansiyelini görebilirsin. İlişkin dengesiz hale geldiğinde ve ne yazık ki bazen zehirli olduğunda bu idealden vazgeçmen zordur. Bu başına geldiğinde, gerekli ve sağlıklı olandan daha fazla tutunma ve ilişki için savaşma eğilimindesin. Bunun nedeni, yalnız kalmaktan veya başkalarının onayını alamamaktan korkmandır. Kırmızı bayrakları ve uyarı işaretlerini nasıl belirleyeceğini öğrenmek seni acıdan, gönül yarasından ve hayal kırıklığından kurtaracaktır. Zorluk, ilişkilerinin herhangi birinde veya tamamında olabilir; Aile, arkadaşlar, romantikler veya iş arkadaşları.
2.Kar Tanesini Seçtin
Geçmiş bir yaşamda birçok inanç sıçraması yaptın ve iyi düşünülmemiş bu sıçramalar senin için talihsiz sonuçlar verdi. Kararların seni ve başkalarını maddi, fiziksel tehlike vb. durumlara soktu. Bu hatalar önceki yaşamında kendine güvenmemene neden oldu ve şimdiki yaşamına aktarıldı. Bu sorunu çözmenin birkaç yolu vardır, örneğin kararlarına zaman ayırmak, yakın geçmişte aldığın tüm doğru ve akıllıca kararları ve eylemleri belgelemek gibi. Başka bir ipucu da çok fazla insandan fikir ve tavsiye istememektir. Kendin dışında çok fazla rehberlik aramak daha fazla kafa karışıklığına neden olacaktır.
3.Kar Tanesini Seçtin
Daha önceki yaşamında, birçok kez aldatma ve sahtekârlığın kurbanı oldun. Aldatma, temkinli olmana ve bazen neye veya kime güveneceğin konusunda kafanı karıştırmana neden oldu ve bu kafa karışıklığından dolayı, sana ihanet edenlere inancını yerleştirmiş olabilirsin. Bu hayatta, inancını test edecek ve güvenebileceğin insanları çekeceksin. Anahtar, içgüdülerine dikkat etmek ve sana tam olarak kim olduklarını gösterdiklerinde insanlara inanmaktır. İşaretler her zaman oradadır, belki ilk başta değil, ama her zaman görmemiz için oradadırlar. Onlarla ilişki kurarken insanları tanımak için zaman ayırmak her zaman en iyisidir.

Share your Results: