Bir Resim Seç Ve İçsel Gücünün Ne Olduğunu Öğren

Sunulan resimlere baktığında, su alanlarının, denizlerin, okyanusların gücünü düşünüyorsun! Bir kişinin de böyle içsel bir gücü gücü vardır.

İç güç, bir kişinin yaşına, cinsiyetine veya fiziksel parametrelerine bağlı değildir. Kendini herkeste, özellikle stresli bir durumda gösterebilir, ama asıl mesele onu bastırmamaktır.

İç gücünün ne olduğunu bilmek ister misin? Bir resim seç ve senin için neler dediğini öğren.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve İçsel Gücünün Ne Olduğunu Öğren
1.Resmi Seçtin
İstikrarlı ve kendine güveniyorsun, gelecek hakkında iyimsersin. Yolunda bir engel ortaya çıktığında, bunun üstesinden gelmek için konsantre olabilirsin. Durumu sakince değerlendirebilir ve umudunu kaybetmezsin. Hayatın sınavlarından ve hatta başarısızlıklarından bir şeyler öğrenebilirsin. Tüm bu dersleri kendi iç kaynağına çevirirsin. Amaç duygunu sarsması gereken şey, enerjini beslemek için bir neden haline gelir.
2.Resmi Seçtin
İnatla ilerlemeni sağlayan bir iç enerjin var. Esnek değilsin ve diğer insanların etkisine boyun eğmiyorsun. Herhangi bir problemle yoldan sapmadan başa çıkarsın. Bitmemiş bir işi, söylenmemiş düşünceleri, kesintiye uğramış bir uçuşu sevmiyorsun. Duygularını açıkça göstermiyorsun. Sen etkilenmemişsin. Başkalarına karşı hiçbir zayıflığın yok gibi görünüyor, şüpheleri bilmiyorsun. Açıkça baskın bir kişisin.
3.Resmi Seçtin
Hayatın zorluklarından kaçınmıyor, onlarla yüzleşiyor, üstesinden gelmeye çalışıyorsun. İstemli kararlar verme yeteneğine sahipsin. Son gücünle bile ilerlemeye devam edeceksin. Bir maraton koşucusu olarak ikinci bir rüzgarın açılacağını bilirsin. Konfor alanından çoktan çıktın ve metanetini güçlendirmek için yaşamın sunduğu fırsatları kaçırmazsın. Metanetin, özellikle durumu kontrol edemediğin, ancak yine de durumdan bir çıkış yolu bulmaya çalıştığın stresli durumlarda kendini gösterir.
4.Resmi Seçtin
Duyguların üzerinde büyük bir kontrole sahipsin ve korkularının üstesinden gelebilirsin. Düşünceleri nasıl kontrol edeceğini, olumsuzluktan kaçınmayı, olumlu düşünmeyi, iyimserlikle bakmayı biliyorsun. Her gün kendine küçük hedefler koyarsın ve onlara ulaşırsın. Bir insan olarak büyümeye, faydalı ve ciddi kitaplar okumaya, akıllı ve ilginç insanlarla iletişim kurmaya çalışıyorsun. İsteksizliğine rağmen kendine faydalı şeyler yapma görevini belirledin. Ertelememe konusundaki önceki kararına bağlı kalıyorsun.
5.Resmi Seçtin
Hayatından yalnızca kendini sorumlu görür ve başarısızlıkların için kimseyi suçlamazsın. Kararlı, iddialı ve canlılık dolusun. Fiziksel ve kişisel gelişiminle meşgul oluyorsun. İrade gücün, tüm engellere ve zorluklara rağmen sana amaçladığın hedefe doğru hareket etme yeteneği verir. Zayıf yönlerin, korkuların ve klişelerinle sürekli mücadele içindesin. Senden farklı bir enerjiye sahip, iletişim kurmaktan hoşlanmadığın, hatta aynı bölgede bulunan insanlardan kaçınırsın.
6.Resmi Seçtin
Herhangi bir pozisyonda, durum üzerindeki sakinliğini ve kontrolünü kaybetmezsin. İçsel gücün, iç sakinliğine bağlıdır. Duygusal olarak kararlısın, ruhunu ve karanlık taraflarını nasıl kontrol edeceğini biliyorsun. Gerekli görevleri çözmek için iç rahatlık alanından çıkmaktan korkmazsın. Zorluklarla başa çıkmak için iç rezervlerini nasıl harekete geçireceğini biliyorsun. Her şeyi halledebileceğine inanıyorsun.

Share your Results: