Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz Köpek Mi? Yoksa Kuyruk Mu

İnsanlar birbirinden farklıdır, bunda hiç şüphe yok. Bizi ve kişiliğimizin özelliklerini ayıran belli modeller vardır. Bu bağlamda imajı nasıl yorumladığımız, kim olduğumuz ve günlük yaşamımıza nasıl bakmamız gerektiği hakkında konuşuyoruz.

Şimdi resme bakın ve ilk ne gördüğünüzü söyleyin! Cevabınız, olayları mantıklı mı yoksa yaratıcı mı analiz ettiğinizi gösterecektir.

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz Köpek Mi? Yoksa Kuyruk Mu
Köpek Gördünüz
İlk fark ettiğiniz şey köpeğin yüzü ise, görüntüyü en geleneksel yönde analiz etmiş olmanızdır.Gördüğünüz her şeyi analiz etme eğiliminizin olduğunu gösterir. Sizi, organize bir kişi olarak yapılandırır ve mantığa öncelik verir.Nesneleri soldan sağa doğru yorumlamanın sıradan olması, sıradan bir kişi olduğunuz anlamına gelmez. Bazı durumlara zihin bakış açısıyla bakma yeteneğinden bahseder. Her şeyin kendine özgü bir mantığa sahip olması sizin için önemlidir.Bazı parametrelerden kurtulmanız zor ve bu yüzden hayatınızdaki her şeyi organize ediyorsunuz.
Kuyruk Gördünüz
Resimde fark ettiğiniz ilk şey köpeğin arka bacağı ve kuyruğu ise,Bazı şeylere her zaman farklı açılardan bakan yaratıcı bir insansınız. Yeni deneyimlere açıksınız ve sizin için her an yeni bir şeyler öğrenmek için iyi bir fırsat.Yenilikten korkmuyorsunuz ve hiç yapılandırılmıyorsunuz. Bazen bu, dağınıklığa yol açabilir. Anı yaşamaktan hoşlanıyorsunuz!