Seçeceğin Hayvan Ruhsal Güçlerini Ortaya Çıkaracaktır.

Kızılderili kabileleri ve diğer eski kültürler, totemleri manevi sembolleri temsil etmek ve kabilelerini tanımlamak için kullandılar. Totemlerin doğası gereği koruyucu olması amaçlanmıştır.

Sana rehberlik etmek veya yolculuğunda ruhuna yardım etmek için burada değiller. Totemini seçmek sana yalnızca kişiliğin hakkında çok şey söylemekle kalmaz, aynı zamanda muhtemelen sahip olduğun ruhsal güçler hakkında da bilgi verebilir.

Resme bir göz at ve seni kendine en çok çeken totemi seç. Kararını düşünerek zaman kaybetme, sadece içgüdülerini takip et!

Bir Hayvan Seç

Seçeceğin Hayvan Ruhsal Güçlerini Ortaya Çıkaracaktır.
1. Baykuş'u Seçtin
Baykuşu totem olarak seçersen, çok sakin bir insansın demektir. Doğası gereği baykuşlar karanlıkta görebilirler; Aynı şekilde sende birinin yalan söyleyip söylemediğini görebilirsin.Bilge doğası, ona yaşıtlarına kıyasla bir olgunluk duygusu verdi. Bu yaşlı ruh doğası seni karşı konulmaz kılıyor ve yaydığın enerjinin aurası inanılmaz.Zor zamanlarda soğukkanlılığını koruyabilir ve etrafındakiler için hayatın fırtınalarından her zaman kurtulursun.Sahip olduğun ruh bir ömür boyu var olmuştur. İç ruhun, başkalarının zar zor anlayabileceği şeyleri bilir. Yalnız zamanını takdir ediyor ve günlük hayatın koşuşturmacasından uzakta zaman geçiriyorsun.
2.Kartal'ı Seçtin
Totemin olarak kartalı seçmeye karar verdiysen, çok hırslı ve kararlı bir insansın demektir. İstediğin hedeflere ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya ve ekstra yol kat etmeye hazırsın.Başarılı olmaya mahkum ve ne pahasına olursa olsun başarmaya istekli birisin.Kartal, hedefine ulaşana kadar amansızca peşinden gitmeyi seçer. Bir görevi tamamladıktan sonra bile dinlenmek için zaman yoktur. Gerçek gücün, ayın ötesine uçmak için yanıp tutuşan arzunda yatar.Tutku ve ateşin canlı temsili olan bir ruhun var. Çevrendekilere gökyüzünde yol gösteren bir yıldız gibisin.Kartalın manevi gücü, kalbinde yanan ateştir. Olduğun kartal gibi diğerlerinin üzerinde uçmak istiyorsun.
3.Boğa'yı Seçtin
Tehlike karşısında cesaret gösteren nazik bir insansın. Cesaret bakışıyla asla geri adım atmazsın.Ancak, gücün ve cesaretin herkes için açık değildir. Güçlerini, gerçekten ihtiyaç duyulan ana kadar gizli tutuyorsun. Cesaretin değil, alçakgönüllülüğün belirleyici faktöründür.Bu totem seçimi, senden öncekilere yardım ederek yükselen bir ruha sahip olduğunu ortaya koymaktadır. Gururlu bir kaybeden olmaktansa alçakgönüllü ve başarılı olmayı tercih edersin.Gerçek ruhsal gücün, başkalarına daha büyük olmaları için ilham verme yeteneğindir. Başkalarının takip etmesi için parlak bir örneksin.
4. Ayı'yı Seçtin
Totemin olarak ayıyı seçmeye karar verdiysen, bunu gerçekleştirmek için beceri setinde ustalaşması gereken kişi sensin.Girdiğin odayı kolayca kontrol edebilen ve sadece varlığınla saygıyı tesis edebilen birisin.Ayı, diğerleri korku içinde saklanmak istediğinde güç göstermeye isteklidir. Başkaları harekete geçmediğinde inisiyatif almaktan korkmuyorsun.Bu totem seçimi, ruhunun korkuyu bilmediğini ve yardıma ihtiyacı olmadığını ortaya koymaktadır. Ayı gibi vahşi ve özgürsün. Güvenliğini tehdit etmek isteyen herkesi yok etmeye hazırsın.Gerçek ruhsal gücün, iradeni zahmetsizce somutlaştırma yeteneğindir. İçsel gücün her türlü engeli aşmaya hazır ve sen gücün somutlaşmış halisin.
5.Kurt'u Seçtin
Totemin olarak kurdu seçmeye karar verdiysen, en hafif tabirle benzersiz bir kişiliğin var demektir.Kesinlikle yalnızsın, ama aynı zamanda koruma için sürüye de güveniyorsun. Neredeyse tüm diğer totemlerin bir karışımısın.Gizemli kişiliğin herkese açık değil. Sende gizli kalan ve sadece onu ortaya çıkarmaya karar verdiğinde kendini gösteren özel bir çekicilik var.Bu totem seçimi, ahlakın gri bölgesinde yaşayan bir ruhun olduğunu gösterir. Senin için hiçbir şey siyah beyaz kadar kolay değildir ve her şey çok karmaşık hale gelebilir.Manevi gücü, insanlardaki kötülüğü tespit etme ve bir kitap gibi ruhlarına bakma yeteneğidir. İnsanların senden ne saklamaya çalıştığını görebilirsin.

Share your Results: