Bilinçaltın Ne Saklıyor? Resimde Gördüğün İlk Şey Ortaya Çıkaracak


Bu resimde gördüğün ilk şey, bilinçaltında saklı olanı ortaya çıkaracaktır.

Aklındaki her şey kontrolün altında değildir. Bilinçli olarak algılamadığın, ancak belirli durumlarda gün ışığına çıkabilen ve seni donduran süreçler vardır. Asla inanmayacağın bir şeyi nasıl düşünebileceğini, dileyebileceğini veya yapabileceğini merak ettiğinde bilinçaltın vardır.

Görsel testler, bu anlamda, kendini tanımadığın bazı gizli yönleri ortaya çıkarma yeteneğine sahiptir. Çünkü bir görüntüyü düşünmeden hızlı bir şekilde gözlemlediğinde ve onu ilişkilendirdiğinde veya ilk bakışta bir şey algıladığında, bilmeden de olsa kendini devreye soktuğun anlamlar vardır.

Resme dikkatlice bak ve ilk ne gördüğünü söyle. Cevabın bilinçaltında saklı olanı ortaya çıkaracaktır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Bilinçaltın Ne Saklıyor? Resimde Gördüğün İlk Şey Ortaya Çıkaracak
Yüz Gördün
İlk gördüğün şey yüz ise, nerede olursan ol her zaman rahat hissetmen gereken bir insansın. İnsanların kendisinden çok ortamlara ve bağlamlara dikkat ediyorsun; Ve sadece alanın sana uygun olduğunu düşünüyorsan kalabilirsin. Derinden bu, kişisel güvensizlikle ve sürekli 'güvenli' olma ihtiyacıyla bağlantılı olabilir.
Kadınları Gördün
Önce kadınları fark ettiysen, çok dikkatli bir insansın demektir. Ama her zaman durumların biraz izleyicisi olmayı tercih ediyorsun. Derinlerde, özellikle de duygular söz konusu olduğunda, dahil olman zor olabilir. İstersen müdahale etmek için doğru mesafede olmayı, ya da bir şey seni korkuttuğunda uzaklaşmayı tercih ediyorsun.
Bitki Örtüsünü Gördün
Bitki örtüsünü fark ettiysen, derinden inkar eden biri olabilirsin. Çevrende, hatta içinde olup bitenler seni ilgilendirmiyor değil, sadece içinden korkuyorlar. Kırılgansın ve işler kontrolünden çıkmış gibi hissetmek istemiyorsun. Bu yüzden bazen bilinçsizce bazı şeyleri inkar etmeyi ve yoluna devam etmeyi tercih edersin; Yine de düşünürsen, bir noktada onlarla yüzleşmek zorunda kalacağını bilirsin.
Buluttaki Gölgeyi Gördün
Gölgeyi fark ettiysen, içinde kimsenin bilmesini istemediğin gizli yönler var. Seni utandırabileceğini düşündüğün şeyler var ve sonra onları görmezden gelmeye çalışıyorsun. Prensip olarak, hepimizin kendi karanlığına sahip olduğunu bilmelisin, ancak aynı zamanda hissettiğin şey seni gerçekten üzüyorsa, bakışını daha aydınlık olan diğer şeylere sabitleyebilmen için kesinlikle sana rehberlik edebilecek bir profesyonele dönebilirsin.

Share your Results:

Bilinçaltın Ne Saklıyor? Resimde Gördüğün İlk Şey Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı