Meleklerinizden Mesaj Almak İçin Bir Tüy Seçin

MELEK-TUY-1.jpg

Resime dikkatlice bakın ve bir tüy seçin. Sezgilerinizin size yolunuzda yardımcı olmasına izin verin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Meleklerinizden Mesaj Almak İçin Bir Tüy Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Tüyü Seçtiniz

  Hayat şu anda bir kasırga gibi görünebilir, ama durumunuzda İlahi bir düzen var. Kaos olarak görünen şey, genellikle Evren'in  melek güçleridir. Fırtına temizlendikten sonra yeni bir yöne yönlendirileceksiniz. Bu yenilenmiş sağlık, neşe ve bolluk zamanı olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Tüyü Seçtiniz

  Gerçek benliğinize uyanıyorsunuz. Yaşadığınız karışıklık veya değişikliklerin sağlıklı bir geçişin parçası olduğuna güvenin. Bu değişikliklerin gerçekleşmesine izin verin ve Meleklerinizden destek isteyin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Tüyü Seçtiniz

  Diğer herkesin ihtiyaçlarını gözetmekle meşguldünüz ve şimdi kendinize iyi bakmanın zamanı geldi. Kendinize çok fazla ihtiyaç duyduktan sonra daha verimli ve üretken olacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Tüyü Seçtiniz

  Sahip olduğunuz düşüncelerin farkında olun. Düşünceleriniz ile fiziksel dünyadaki görünümü arasındaki zaman hızlı olacaktır! Hayatınızda tezahür ettirmek istediğiniz şeyin net bir şekilde anlaşılması önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Tüyü Seçtiniz

  Yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerini ayarlamanız ve uyumlaştırmanız isteniyor. İyimser olun ve mümkün olan en iyi sonuç için değişen gelgitler ile hareket edin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Tüyü Seçtiniz

  Bir mucize bekleyin! Yardım için dua ettiniz ve dualarınız cevaplanacaktır. Durumunuzu ne kadar hızlı açarsanız, o kadar hızlı iyileşirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın