Sezgi Testi: Altıncı Hissini Test Et

Her insan sezgi gibi bir süper güce sahiptir. Altıncı his, olayların anlamını anlamaya ve içine girmeye yardımcı olur. Kendine ne kadar güvenebileceğini test etmek için bu sezgi testini yapmanı öneririm.

Bir Kilit Seç

Sezgi Testi: Altıncı Hissini Test Et
1.Yeşil Kilidi Seçtin
Nadir bir sezginin sahibisin. O sadece güçlü değil, aynı zamanda farkında. Kendini belirli olaylara göre ayarlama, doğru sonuçları çıkarma ve hatta geleceği tahmin etme konusunda eşsiz bir yeteneğin var. Bunun için, genellikle kaderin sevgilisi ve bir görücü olarak adlandırılırsın, çünkü olayların gelişimi için çeşitli seçeneklerden en doğru olanı seçmeyi başarırsın. İç sesine daha sık güvenmeni, hem küçük konularda hem de önemli konularda ona danışmanı tavsiye ederim.
2.Sarı Kilidi Seçtin
Özellikle bilim ve yaratıcılık alanında yararlı olan gelişmiş sezgi ve analitik düşünceden bahsederek neredeyse hedefi vuruyorsun. Buna genellikle içgörü, ilham veya ipucu denir. Yeni şeyler yaratabilen, gizli anlamı görebilen, satır aralarını okuyabilen bir insansın. Bilinçaltının uyarılarına dikkat et ve iç sesine güven.
3.Kırmızı Kilidi Seçtin
Seçimin, sosyal yaşamda güçlü bir sezgiye işaret eder: Etrafındaki insanların durumunu hissetmeye, sözlerini, eylemlerini tahmin etmeye ve düşüncelerini okumaya yardımcı olur. Bir başkasının ne yapacağını ve ne söyleyeceğini kolayca anlayabilen gelişmiş empati sahibi bir kişisin. Sadece kendin için değil, başkaları için de, özellikle de sevdiklerini tehdit eden bir şey varsa, kendini tehdit altında hissedersin. Stresli bir durumda, doğru sözcükler ve doğru sonuçlar konusunda yardımcı olabilirsin. Sezgisel yeteneklerini geliştir ve çevreyi ölçülü bir şekilde değerlendirmeyi unutma.
4.Mavi Kilidi Seçtin
Sezgilerin üzerinde çalışmalısın. Şimdi uyku modunda olduğu söylenebilir - ancak yine de genellikle olası sorunlara karşı uyarır. Çoğu insan tam da bu tür bir içgüdüsel sezgiye sahiptir ve çoğu zaman önceden tahmin etme yeteneğini geliştirmeye başlamayı düşünmez. Elbette, sorunları önceden tahmin etme ve güvenli bir yol bulma yeteneği önemli niteliklerdir, ancak buna ek olarak, altıncı his hayatını akıllıca ve başarılı bir şekilde inşa etmene, en iyi çözümleri bulmana ve bir kariyer yapmana yardımcı olabilir. Senin için doğru olan etkili egzersizleri ve teknikleri kullanarak sezgini geliştirmen için asla çok geç değildir.

Share your Results: