Burcunuzun Karanlık Tarafını Keşfedin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_77db6b1c-abf6-4ce1-bff9-cd6227a5bc3c-1.jpg

İnsan olarak bizler, her bir tarafın kişiliğimizde ve yaşamımızda bir rol oynadığı bir ışık tarafı ve karanlık tarafı vardır. Her iki taraf da bizi olduğumuz şeydir.

Karanlık tarafını görmezden gelemezsin, çünkü seni yapan şeyin bir parçası. Aksine, onu kabul etmeniz, anlamanız ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için kullanmanız gerekir.

Karanlık Tarafınız Tam Olarak Nedir?

Hepimiz iyi tarafımızın  farkındayız. İnsanlara gösterdiğimiz tarafımız. Her şeyimizin en iyisi. Bizi insan olarak parlatan şey budur.

Kişiliğinizin karanlık tarafı genellikle, tüm gücünüzü unutmaya çalıştığınız, reddedilmiş, göz ardı edilmiş bir duygu yığını, durum ve fobidir.

Burcunuzun Karanlık Özellikleri:

 1. 1 KOÇ BURCU


  Koç, burçların en itici ve en sabırsız olanıdır. Ayrıca olgunlaşmamış olma eğilimindedirler. Bir fikir onlarınki değilse, bununla aynı fikirde değillerdir. Duygularını incittiklerinde çocuksu ifadelere eğilimlidirler.

 2. 2 BOĞA BURCU


  Boğalar inatçı,aşırı rahat ve tembel olabilirler. Boğa, görünüşlerine ya da mağazalardaki en yeni ve en pahalı şeylere sahip olmanın takıntısı içine düşerler.Kışkançlıklarıyla insanı yer bitirirler.

 3. 3 İKİZLER BURCU


  İkizler bir tanesine dönüşen birkaç farklı kişiliğe benziyor. Onlar, tonlarca farklı ilgiden zevk alıyorlar ve kendilerini hepsinin efendisi olarak görüyorlar.

  İkizler o kadar çok konuşmaya bayılır ki, bir kelimeyi zorlukla elde edemezsiniz. İkizler, sadece bir tanesine iştirak etmekte zorlandıkları pek çok farklı şeyle ilgilenir.

  İkizler kibirli ve kasvetli olma eğilimindedir. Her şeyi bildiğini düşünüyorlar ve bu konuda utangaç değiller.

  Ayrıca güvenilmez de olabilir, bağlanmak istediğiniz bir kişi olamazlar.

 4. 4 YENGEÇ BURCU


  Yengeçlerin besleyici ve sevecen oldukları bilinmektedir, ancak bu aynı zamanda son derece duygusal ve hassas oldukları anlamına da gelir.

  Yengeçler karamsardır (her şeyden önce yengeçlerdir). Konfor bölgelerinden uzaklaşmaları çok zor olan noktaya karşı temkinli ve çekingenlerdir.

  Yengeçler çok hassas ve saldırgandırlar.

 5. 5 ASLAN BURCU


  Aslan çekici ve sevimli olma eğilimindedir, ancak çoğu zaman kendilerini ve en cok cazibelerini severler. Dikkat isterler ve her zaman bunun merkezi olmaya çalışırlar.

  Aslan bir dikkat bağımlısı. Aslanlar için her şey onların etrafında döner. Sevmedikleri bir aynayla hiç tanışmadılar!

  Göz ardı edilmeye başlarlarsa öfke patlaması yaşarlar.

 6. 6 BAŞAK BURCU


  Bir Başak ile takılırken dikkatli olun, çünkü diğer işaretlerden çok daha yargılayıcı olma eğilimi gösterirler.

  Mükemmeliyetçidirler, bu yüzden çarpık bir gülümseme bile onları ayarlayabilir ve dedikodu yapabilir.

  Düştükleri zaman, dünyanın sona ereceğini düşündükleri noktada yargısal ve kötümser olma eğilimindedirler.

  Başak yüksek standartlara sahiptir. Herkes ve hayatındaki her şey için inanılmaz derecede yüksek, makul olmayan standartlar. Mükemmeliyetçilerdir ve eşit olmayacaksanız sizi yargılarlar.

  Yine de, kendilerini kişisel başarısızlıklara kaptırdıklarını görmeyi beklemeyin. Kendi gözlerinde kusursuzlar ve herkes gevşiyor.

 7. 7 TERAZİ BURCU


  Terazi kararsızdır. Her küçük şey için hazırlık ve  çalışmak için çok zaman harcıyorlar.

  Terazilerin, bir karar vermesi sonsuza dek sürer, çünkü her olası seçeneği tartmak zorundadırlar. Barışı, kendi değerlerinden vazgeçtikleri ölçüde korumak için her şeyi yapacaklardır.

  Terazi güzellikten büyülüyor ve dışarı çıkmaya hazır hale gelmesi saatler sürüyor.

  Bağlılık düşüncesinde panik yapıyorlar ve sözlerini tutmakta pek de iyi değiller. Kötü niyetli olmak istemiyorlar, ama onlar da sadık değiller.

 8. 8 AKREP BURCU


  Akrep kadar öfkelisi yoktur. Tutkulular ama manipülatif ve ateşli olma eğilimindedirler. Onlar için kötü ruh halleri bir başlangıç ??noktasıdır.

  Akrepler kolay affetmezler. Eğer bir Akrep'e yanlış yaparsan, hayatını perişan ederler. Akrepler kolayca karanlığa ve umutsuzluğa dönüşebilir.

 9. 9 YAY BURCU


  Yaylar her şeyi bilmek eğilimindedir ve kolayca sıkılırlar.

  Yay burçları kendiliğinden haklıdır ve çoğu zaman iyi bir sosyal etikete sahip değildir. Kaba veya saldırgan olduklarında ipuçlarını almazlar ve incelikle ilgilenmezler.

  Yaylar, zırhınızda bir göz kırpması bulursa parçalamak için sizi parçalayacak ve sonra kendi iyiliğiniz için olduğunu iddia edecekler.

 10. 10 OĞLAK BURCU


  Oğlaklar kontrollüdürler. Akışa doğru gitmezler. İnsanları çoğunlukla kendi çıkarları için kullanırlar, dedikodu ve olumsuzluk üzerinde gelişirler.

  Oğlaklar olumsuzluk üzerinde gelişir. Nedenlerini daha da ilerletmek için birini kullanmayı iki kez düşünmezler.

 11. 11 KOVA BURCU


  Kovalar çok mantıklı ve akıllı olduklarını düşünüyor, yani başkalarını yargılamak için hızlılar. Kendi başlarına yaşamak için çok zaman harcıyorlar ve birbirlerinden uzak görünüyorlar. Genellikle iyi bir tavsiyede bulunurlar ama neredeyse hiç izlemezler.

  Aslında söylemeye çalıştığınız şeyi duymadıkları konusunda tavsiyelerde bulunmak için çok isteklidirler.

 12. 12 BALIK BURCU


  Balıkların yönü yok. Onlar uzay öğretmenleri olma ve kazara uzak olma eğilimindedirler. En eski ve en bilge işaret olmaları gerekiyordu, ama saf olma eğilimindedirler.

  Balıklar boşluklu ve uzaktırlar. "Akışla gitmeyi" severler.